Фільм Брат-2
«Твоя родіна две войньі і крим проспала, русских людей в прибалтике сдала, сербов на балканах»; «сдал Горбачьов твою родіну американцам, штоб тусовацца красіва»
Це якась зворотня «пропаганда» в руськом кіно? Чи це знов «кругом рускіє люді»?
Я якось раніше цей епізод мимо вух пропустила…
Will_Be...• 17 июля в 14:52
Млин, это та самая загадочная ’русская душа’ которую никто и нигде в мире, понять не может. Ну, тупые они, не заморачивайтесь.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 июля в 14:53
я бы даже не думала про каких-то засранцев и их загадки, а сразу бы выключила это гыдкое кино.
Стрекоза любви• 17 июля в 14:55
Ви якось культурно наповнюєтесь, коли дивитесь такі фільми? Нащо воно вам?
Ответ дляTeonaa
Порадьте нормальний? Я коли мені сумно, дивлюся старьйо. Вчора була Скарлетт. Стогодні от це
Тобто серед величезної золотої колекції зарубіжного кінематографу, вам кортить передивлятися ось це тайно, яке на тому ж ресентименті виростило не одне покоління хрестоматійних кацапських шовіністів?
Coffee is Love• 17 июля в 15:00
Ответ дляTeonaa
ото вас ковбасить
Стрекоза любви• 17 июля в 15:02
Ответ дляTeonaa
Подивіться 10 королівство. Недитяча казка.
Ответ дляIn limbo
Не заморочуйтеся. Я просто захотіла переглянути
А золота колекція це для вас що? Ну що цікаве? Хороше. Культорно сприятливе
Серби союзники рф
Історія Балкан і імперіі рф доходить до пару сотні років. Ще Александр 2 вніс лепту в визволенні тих місцин від турків, вони завжди вважали там їх інтереси, а самі мають ’ бдіть’. Типу славянські народи, т д т п
В 90 х рф -- срср через розпад були слабкі, і тому там хорватські, боснійські сценарії розігрували демократії. Захід все порішав. Без рашки
Ответ дляTeonaa
Та багато чого. На тому ж IMDb існує багато рейтингів ТОП 100, Топ 250. Можете обрати по періодам, десятиріччям, наприклад. Обирайте, що вам ближче до душі.
Якщо вже говорити про мене, то я краще в 20-й раз передивлюсь Спілку мертвих поетів, Життя прекрасне, Великого Лебовскі, Одержимість, Любовний настрій, Шосе в нікуди, якщо захочеться чогось чисто дівчачого передивлюсь вкотре Сталеві Магнолії чи навіть Практичну магію… та багато чого. Але точно не це шовіністичне лайно.