Ноу коммент• 17 июля в 18:44

Ви живете в приватному будинку. Є питання

Просте питання.
Чи спілкуєтесь з сусідами?
Дружите?
Будуємось.
І думаю, чи варто?
Знаю, що багато хто в конфлікті.
Тому і не варто починати
Як_наготую...• 17 июля в 18:44
В найближчі за 500 метрів. Ідеально
З ким дружити ми маємо і без них
Пожарник• 17 июля в 18:45
Ні не спілкуємося , драсьтє - досвідання. Звичайний ч.с. у місті.
Швабристка• 17 июля в 18:46
Мы дружим, тк дружат наши дети. И мы их друг другу подкидываем по очереди.
Кому там слова не давали• 17 июля в 18:47
у нас хороші молоді сусіди, з двома дівчатками. дуже приємні
Чебураха з перцем• 17 июля в 18:48
мама живет в доме, вокруг все враги и все завидуют
я такого не понимаю
Уси Пуси• 17 июля в 18:51
Улыбаемся, приветствуемся, готовы прийти на помощь друг другу, если такая необходимость возникнет.
Остановится поболтать, приглашать в гости и тд., такого нет.
Я_з_Франека• 17 июля в 18:51
Ні не дружу, тільки по справах. У сусіда трактор допомагає. На моїй траві пасе своїх корів. Молоко купуємо. Але ніяких спільних посиденьок чи походів у гості.
НаБалКоніХодять• 17 июля в 18:52
у меня замечательные соседи, общаемся но присутствует тактичность, заборы высокие у всех, и самое главное все собаководы. Никто не будет ругать моего Ральфа когда он подвывает сирене, ему подвывают в ответ.
Вот сижу, жду сейчас приедет молочник и привезет мне вкусностей.
Рожайтретьего• 17 июля в 18:53
Дружимо. Ходимо в гості.
Шаманю второпях• 17 июля в 19:01
Нет. Частный дом в Киеве. Тут нет такого. Все под камерами и с высокими заборами
Конфиденциальность• 17 июля в 19:14
спілкуюся, бо виросла тут і живу майже все життя. З ближчими сусідами, котрі через забор - то дружу )) Але то ровесники моїх батьків, з більш дальніми, котрі через пару хат - здороваюсь, можемо про щось поговорити. Але в гості не ходжу ні до кого, бо 90-то відсотків сусідів люди набагато-о-о старші від мене. Але недивлячись на якісь невеликі уонфлікти чи непорозуміння, а вони завжди є в усіх, живемо дуже дружно
Рубаю олівлє• 17 июля в 19:15
Вітаємося, при вигулі не даємо собакам обсикати сусідські туї- це і є добрі сусідські відносини
А_я_ЛОЖУ!• 17 июля в 19:16
Ответ дляРубаю олівлє
Ходите ссать к соседям подальше?
Рубаю олівлє• 17 июля в 19:17
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ходите ссать к соседям подальше?
У нас ліс поруч, туди і ведуть всіх сикунів
АБВГДэшница• 17 июля в 19:17
Чоловік спілкується, має телефони і т п. Я ні
А_я_ЛОЖУ!• 17 июля в 19:18
Ответ дляРубаю олівлє
А, ну тогда норм.
ХикориДикори• 17 июля в 19:25
Вітаюсь, інколи можу більше порозмовляти. Ближче дружу з кумою, ну вона від мене хвилин 7 йти. А по спостереженням, інші сусіди як хто, є такі що подружилися і бачу бігають один до одного, інколи щось святкують разом
ТихоЯ• 17 июля в 19:34
С одной стороны ровесники- общаемся. Муж может попросить помочь занести стройматериалы. С другой стороны женщина -ровесница моей мамы, общение на уровне ’как у вас дела?’, может угостить фруктами или овощами. Дружить не дружим, но и не сремся
жінка незаміжня• 17 июля в 19:55
Дружимо, ходимо на каву один до одного. У нас хороші сусіди, причому всі)
В кого тако було• 17 июля в 21:24
Здоровается, общаемся немного. Не то чтоб дружим, но отношения вокруг со всеми хорошие
Анонимарик• 07 августа в 01:57
Жили в селі 1,5 роки, переселенці. Наче зі всіма добре спілкувалися, а потім такого наслухалася від хазяйки хати коли виїжджала , вони мені в обличчя посміхалися а їй жалілися.