Злива інформації• Изменено 17 июля в 23:32

Повідомлення у ТГ

Чи було у вас так,коли типо ваші друзі або просто знайомі надсилають вам дивні повідомлення з проханням перейти за посиланням, а сьогодні мій колега навіть гроші попросив, дуже багато? І ми з ним на Ви, а в повідомленні на ти. Він ні слухом, ні духом хто міг за нього це відправити. Моя мама вже 2 роки не користується тг і має кнопковий телефон, але я нещодавно перевіряла коли вона була останній раз онлайн і там стоїть час нещодавній. Що це за фігня ?
Цибулька зла• 17 июля в 23:36
Ну, так телеграм можно легко взломать
автор Злива інформації • 17 июля в 23:37
Ответ дляЦибулька зла
Ну, так телеграм можно легко взломать
Так саме цікаве,що цей мій колега зайшов в онлайн і бачить надіслане ніби то від нього повідомлення, яке він точно не писав. Треба буде відмовлятися від телеги.
автор Злива інформації • 17 июля в 23:41
І ще мені страшно, що хтось може писати подібний треш від мого імені, а у мене серйозна посада..
Мао_Мяо• 18 июля в 00:01
Взамують акаунт, просять гроші, просять проголосувати за племінницю друга троюрідної сестри… телефонуєте людині на мобільний і кажете, що його телеграм зламали, можливо він про це навіть в не знає
автор Злива інформації • 18 июля в 00:03
Ответ дляМао_Мяо
За племінницю просили проголосувати вже декілька знайомих.. Це страшне.
Мао_Мяо• 18 июля в 00:05
Ответ дляЗлива інформації
Ну які знайомі!?? Перш тикають куди попало, а потім ой гроші вже просять! Невже так важко поставити двофакторну автентифікацію і не ходити по підозрілим посиланням?
автор Злива інформації • 18 июля в 00:06
Ответ дляМао_Мяо
Так я не переходила. Написала їм же у вайбер і виявилося, що вони вже давно не заходили у тг. Схоже це схема взламувати малоактивні акаунти.
Мао_Мяо• 18 июля в 00:09
Ответ дляЗлива інформації
Не тільки, активні також, людина потім певний час не може зайти і відновити акаунт, коли зник награються, є велика ймовірність відновити
автор Злива інформації • 18 июля в 00:12
Ответ дляМао_Мяо
Дякую за пораду, тільки що зробити двоетапну перевірку.
Мао_Мяо• 18 июля в 00:15
Ответ дляЗлива інформації
Ну супер! Тепер ваш акаунт зламати без вашої добровільної, вибачте «тупості» (згоди переходу за посиланнями, відправки кодів…) буде не можливо.
Сокодавка ще та• 18 июля в 04:59
Ответ дляЗлива інформації
Це значить у людини взламали телеграм

В такому випадку скажіть про це людині, від якої прийшло.
Не переходьте за посиланнями бо і ваш взламають
Поставте подвійний захист, прив´яжіть до електронної пошти. І поставте ТГ на ще один гаджет - ноут, планшет.
автор Злива інформації • 18 июля в 09:20
Ответ дляСокодавка ще та
Це значить у людини взламали телеграм

Дякую, так і зробила.Чесно, в шоці від ситуації.
Сокодавка ще та• 18 июля в 09:23
Ответ дляЗлива інформації
Зараз у багатьох зламують рашисти.
У мене теж зламували. Потім відновила і поставила захист.
автор Злива інформації • 18 июля в 09:25
Ответ дляСокодавка ще та
Зараз у багатьох зламують рашисти.
Як не дивно, але це почалося після перевірки Дурова. Здавалося б навпаки захист повинен посилитися після цього. Який месенджер вважаєте найбезпечнішим ? У мене є сигнал, тільки його майже ніхто з моїх друзів не використовує. Сиджу там заради однієї людини..
Сокодавка ще та• 18 июля в 09:26
Ответ дляЗлива інформації
Ні, це давно почалось
У мене зламали давно і потім у багатьох знайомих і тут теж писали
Сокодавка ще та• 18 июля в 09:27
Ответ дляЗлива інформації
Безпечний більш менш Вацапп.
Сигналом вже теж такое...
Ви пишете якусь секретную інформацію? Якщо ні, побутові речі - не звертайте уваги.
автор Злива інформації • 18 июля в 09:34
Ответ дляСокодавка ще та
Безпечний більш менш Вацапп.
Сигналом вже теж такое...
По роботі часто спілкуюся. Ви праві з приводу сигнала. Разок мені там надіслали повідомлення з рос.номеру з якимось посиланням. Я, звісно, одразу заблокувала. На вайбер мені дзвонили з корейських номерів і ще писали різні ліві люди. Вотсап наче не зливає інфу шахраям, але там є теж щось нечисте. Обговорювали зі знайомим одну тему там у чаті і потім я бачу тематичні відео в ютубі на цю тему, які мені пропонують, хоча я нічого не шукала, новини підкидають на цю ж тематику, хоча я нічого не гуглила. Тобто є злив на рівні самого застосунку, наскільки я зрозуміла.