Скоро_вчера• 18 июля 2025
Киевляне подскажите как доехать по городу
Нужно быстро доехать с автостанции "Видубичі" до ж/д вокзала.
Это все Правый берег или нет? Если попаду в тревогу, то такси через Дарницкий мост едет? А его закрывают?
Атятя_тётя• 18 июля 2025
Це все правий. Автостанція наче біля метро, ниряєте туди і прямо до залізничного вокзалу їдете
СкумбріяП8• 18 июля 2025
зразу в метро спускаєтеся - до станції Золоті ворота - потім перехід на Театральну - і звідти до м Вокзальна
тривога не впливає, це все правий берег
СкумбріяП8• 18 июля 2025
але ще питання - на скільки треба швидко, бо метро - це хвилин 30 з переходами точно
Скоро_вчера
• 18 июля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
есть 30 минут
Творческий типаж• 18 июля 2025
Ответ дляСкоро_вчера
есть 30 минут
На метро надежнее. Такси может застрять в пробке в час пик
Valentina shop2020• 18 июля 2025
Ответ дляАтятя_тётя
Прямо не получит ,нужно перейти на другую линию то
Лукава Кішка• 18 июля 2025
автостанція Видубічі, там сідаєте на метро, на Золотих Воротах переходете на червону гілку Театральна і їдете до Вокзальної. Тривога вам не завдить.