наКоблучках• 18 июля 2025

Вам 60 років і у вас є 16000$, щоб ви з ними зробили?

Нерухомість, авто- є.
18 мнеУЖЕ• 18 июля 2025
Ответ дляЛижТолько
Не витрачати, невідомо що завтра в країні буде, будуть пенсії платити чи ні, вціліє та нерухомість чи приліт.
Так хоч на їжу та ліки гроші будуть.
Так і є. Мені 59р чоловіку 64, такі кошти є. Живемо, чоловік працює.
Бажання одне, щоб закінчилась війна. Дожити б.
Valentina shop2020• 18 июля 2025
Ответ дляМафиозная
В круїз вирушила б, подорожувати
Скільки того життя
Может на хлеб оставить,на жизнь ..
Слава Українi• 18 июля 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ну таки давайте бути реалістами, 98% українських бабок живе на мінімальну пенсію,відклалаючи на чорний день, а за оту заначку спадкоємці сваряться.
98% украинских ’бабок’ не вытягивает от пенсии до пенсии. Какая заначка...
Слава Українi• 18 июля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Там социальное содержание бомжа равно з/п сотрудника фастфуда. В США бомжевать это выбор, а не обстоятельства .
Ахаха. Вы там были вообще когда-нибудь?
Слава Українi• 18 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
зато все эти 20 лет будет что вспоминать) и в наше время живем одним днем, никто не знает, что будет завтра.
Вспоминать, как глупо распорядилась деньгами? Лучше бы сегодня лишний кг мяса купила и не голодала?
Живчик-счастливчик• 18 июля 2025
В зависимости от ожидаемой пенсии. Если пенсиях хотя бы 20 тысяч, может и потратила бы, а если 3000, то жила бы на них на пенсии. Может придумала бы куда вложить, чтобы получать доход.
Сундучок с каникулами• 18 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Нерухомості багато не буває) наприклад купити пару гаражів і здавати в оренду як додаток до пенсії.
Навіть на один гараж не вистачить
Ліплю вареники• 18 июля 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Навіть на один гараж не вистачить
Ну ми ж не про єдине місто в Україні. Автор запитала-я написала свою думку,зі своєї колокольні. В свій час купила другий гараж, тепер здаю. Гроші повинні працювати.
ТочноБудет• 18 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
В Україні звичайно
Дуже змістовна відповідь. В моєму місті навіть гараж за такі гроші не купиш
ТочноБудет• 18 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Да, как раз табун негров и наркота, то что надо женщине 60 ти лет :))
Ну, якщо їй таке подобається...
Ліплю вареники• 18 июля 2025
Ответ дляТочноБудет
Ми ж не знаємо де автор. Я як варіант написала про гараж. Але в деяких містах це може бути і квартира.