Голена блондинка• 18 июля в 21:52
В мене питання до людей із тревожними та агресивними батьками
Типу, коли дуже переживаєш та замість пояснити емоції бісишся та кричиш. Як ви викручувалися із ситуації, коли вас ставили арбітром та жалілися один на одного. Ваші батьки.
Дякую.
Дайте подуться• 18 июля в 21:53
Ніяк. Ви можете розмовляти з ними пояснювати, можливо допоможе. Але, батьки вони, не ви.
Мої навпаки все життя жили окремо, сходились : обсирали один одного, меблі літали по квартирі. А на старість ці 2 психа зійшлись , і тепер один одного переді мною захищають. Хоча я і не нападаю. Тепер вони ніжно любляча сімʼя, а я стороння людина. В дитинстві коли залишалась з мамою - бочку гнала і обзивала всю татову родину і тата, а коли з ним - то він мені мстив , він більше пасивно- агресивний, з спалахами фізичної агресії. Мамка абюзер активний , вічно шукаючий проблеми.
Робот Вертер• 19 июля в 00:04
А как тут выкручиваться. Молча чувствовала себя говном и лила слезы.
А то скажешь слово - мама врежет, а папа так глянет что лучше б врезал. Поэтому ´без комментариев´ от меня было.