Завжди мало• 18 июля 2025
Батьки чоловіка натякають докласти їм на покупку нерухомості
Батьки чоловіка натякають докласти їм майже 10 зелених на покупку нерухомості,це при тому ,що він в теперішній момент на межі втрати роботи, сподіваються мабуть,що із запасів дасть,а як запаси закінчаться то що тоді робити?
Що за дурень?
Все життя різні люди із нього сосуть
Що за дурень?
Все життя різні люди із нього сосуть
Роза в вазі• 18 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Батьки це не різні люди. Різні люди це коханки, дружини, друзі. Але не батьки.
А там ещё эти мерзкие люди, которых мы развели на бабки..ну, родители мужа
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ні,там інша ситуація
Яка?
Бо щось 3 сторінки й ясніше не стає
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Всю свою зп не витрачайте на сімʼю. Бо ви в нуль, за спиною нічого, а в чоловіка заначка
В чоловіка це заначка ,яка була задовго до мене ,свою зп він теж абсолютно не відкладає нікуди , просто немає що відкладати
ЯяяКакаджамбо• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Куди піди?
Це як у нас. Жінка паше нон мала і може ще кудись піти, а цей лох як дохна корова, батькам, брату, тепер невістці яка працює на 8 тис., каже можу порадити роботу їй але тоді шаболдиться 8 місяців на рік не вийде, а прийдеться пахати. Щось не понравилось.
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Яка?
Бо щось 3 сторінки й ясніше не стає
Це немає сенсу тут писати
ЯяяКакаджамбо• 18 июля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Эти деньги заработал ваш муж и ему решать куда тратить. Пусть помогает своим родителям раз теперешняя жена у него гнилая. Но ничего, следующая лучше будет.
Відкрийте СКУ і почитайте хто і що вирішує, тим паче в таких сумах.
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Це немає сенсу тут писати
Так навіщо тему створювати. Бо чим більше ваших відповідей, тим менше адекватності стає
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Це запаси чоловіка на старість , якщо його скоротять нам просто не буде на що жити ,або проїдати ці запаси
А вашего дохода не хватит на жизнь?
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Причина покупки ними житла не стосується до теми ніяк
Умничка-помощничка• 18 июля 2025
Если он единственный сын и наследник, то это инвестиция. Если нет, то оговорить эту часть в виде его личной доли в этом жилье, чтоб потом делить наследство без этого куска.
Если он решит дать, то даст и вы просто пересретесь. Разверните так, чтоб хотя бы сберечь это в будущем.
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
А вашего дохода не хватит на жизнь?
На трьох звісно ,що ні
ЯяяКакаджамбо• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Він сам не хоче давати,потім буде нити ,що немає на що жити
Нехай вчиться говорити ні. І ви маєте йому це донести, бо буде локті кусати. Ви теж маєте бути жорсткішою.
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Якщо мова, що їх житло розбомбили це одне.
І можна дати, оформивши частку на сина.
Якщо інвестиція в їх пенсію - це інше.
І можна дати, оформивши частку на сина.
Якщо інвестиція в їх пенсію - це інше.
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляВбигудях
І можна дати, оформивши частку на сина.
Якщо інвестиція в їх пенсію - це інше.
І можна дати, оформивши частку на сина.
Якщо інвестиція в їх пенсію - це інше.
Я вище писала ,що в них є житло своє,де вони зараз мешкають
Рогнеда Карповна• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
І що із нею потім робити?
Якщо сестра теж спадкоємець
Вот. Это правильный вопрос
ЯяяКакаджамбо• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ростіть зуби. Жити є де, їсти є що, ніхто не вмирає. Додаткові блага за їх бабло. Отак цьому йолопу і кажіть. Ви маєте ним управляти.
Шпондєр• 18 июля 2025
Ответ дляStrawberrySunset
А после смерти родителей, кому жилье останется? Первые наследники, это дети. Так что автор..
там же наверняка есть любимая доця. которой всё и завещают или подарят заранее
Яйцеголовая• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Він теж один ,йому ніхто не допоможе, якщо не буде на що жити,ані батьки,ані сестра
Не знаю в кого як, але ми б з чоловіком не давали сестрам-братам 10тис. у.е. на покупку житла. Ми на своє житло довго заробляли, ні в кого нічого не просили, тому і вони хай самі заробляють.
Завжди мало
• 18 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так справа в тім,що в них немає бабла
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Не спільні,але все одно треш просто так віддавати такі суми
В чем треш? Это ЕГО деньги, с чего это он должен с кем то обсуждать как их тратить?
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Зп чоловіка і є спільні кошти, незалежно від того, що працює вона чи ні.
Если она в декрете и то часть)
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
На трьох звісно ,що ні
И что в этом естественного? Почему вы не хотите полноценно работать?
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А если у автора нормальный мужчина, а не йолопив мужьях, то как быть?)
Танцепесенная• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так вони знають ,що є ,сам свого часу розпатякав тату своєму
Пусть скажет, что уже кому то одолжил
ЯяяКакаджамбо• 18 июля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Нормальний чоловік в першу чергу забезпечить сім´ю яку створив, а на сам в жопі, а всі в шоколаді.
Можу звісно у автора не як у нас, батькам забори по ціні пів хати, доріжки, асфальти, брату хату з ремонтами люкс а сам голозадий йолоп на орендованій хаті.
Ручки-Крючки• 18 июля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так автор у него на шее, он и так обеспечивает.
И да, эт делают оба, не только муж, в нормальных семьях.
ЯяяКакаджамбо• 19 июля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Обидва це роблять виключно на розсуд сім´ї. Вона може не працювати і має повне право на його зарплату згідно закону. І все що придбано в шлюбі це сумісна власність, не залежно вона побувала чи ні. Хіба вона напише но аріальну відмову, і якій підтвердить, що це його майно і вона не має до нього відношення. Не фантазуйте будь ласка. В шлюбі немає моя з.п., твоя з.п. хіба формально, звісно якщо немає шлюбного договору де прописано інше. Тому не фантазуйте, що десь там його гроші бо вона заробляє 15000 грн., а він 150 000
ЯяяКакаджамбо• 19 июля 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Смешно)
Можете сміятись я не забороняю, але в разі суду звертаються ядо Закону, а не до вашого ’смяшно’