Завжди мало• 18 июля 2025

Батьки чоловіка натякають докласти їм на покупку нерухомості

Батьки чоловіка натякають докласти їм майже 10 зелених на покупку нерухомості,це при тому ,що він в теперішній момент на межі втрати роботи, сподіваються мабуть,що із запасів дасть,а як запаси закінчаться то що тоді робити?
Що за дурень?
Все життя різні люди із нього сосуть
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Конечно заняли, мы же не лохи совсем, через год отдали, мы разбили по частям и каждый месяц они нам отдавали деньги.
Це зовсім інше
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Я так понимаю и ни жена.
Чому?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Пора Вам перестать тянуть с родителей.
Це їх добровільна справа допомагати чим можуть ,вони не дають грошей
Соседушка• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ні,це мається на увазі дати не в борг ,а просто так докласти
Если они вам не помогают, и вы с ними в контрах то я бы тоже не давала просто так.
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Ви праацюєте? Батькам допомагаєте? . Чи так .. сиджу на шиї модна і красива?
Так,купую гостинці та подарунки інколи техніку
Кусюче сонечко• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
За чиї кошти?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
За чиї кошти?
За свої ,із зп
Кастрюлька• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Так вони знають ,що є ,сам свого часу розпатякав тату своєму
Тоді частку нехай власність частку рівну цій сумі оформляє на себе.
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляВообще не факт
Автор, при всій повазі. Батьки дали йому життя і вони в нього єдині. Дружин може бути багато.
Де ви такі беретесь?
Ну хіба що мати корзиночки
StrawberrySunset• 18 июля 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Схера ? Он сын, сам зарабатывает и сам принимает решение помочь родителям
Ок.. только потом еще появляются братья , сестры которые ничем не помогали родителям при жизни. Схера они должны что-то иметь?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляКастрюлька
І що із нею потім робити?
Якщо сестра теж спадкоємець
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Моя зп вся їде на буденні потреби
Будьте розумнішою
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляВбигудях
Будьте розумнішою
Цікаво із чого?)
ФруктЕщеТот• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ну, так если они квартиру на него оформят, пусть дает
sur_sur• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Моя зп вся їде на буденні потреби
А пишете, що не буде на що жити)
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Як бути впевненим в цьому?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляsur_sur
А пишете, що не буде на що жити)
Так не буде,бо моєї максимум зп на пару днів вистачить ,без оплати оренди та садка дитині
Ищу-брожу• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Це запаси чоловіка на старість , якщо його скоротять нам просто не буде на що жити ,або проїдати ці запаси
Пойдете поработаете
Родители для него тоже важны
Я своим бы дала, и мужа родителям тоже
Доктор Варвар• 18 июля 2025
Родители на улице ночуют? Только в таком случае можно на это пойти сейчас. А если на вашем муже можно ездить не умеет отказывать, значит он глупый
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Пойдете поработаете
Родители для него тоже важны
Я своим бы дала, и мужа родителям тоже
Куди піди?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
В них є житло
Твоя подружайка• 18 июля 2025
Мы жили в гостинке с сыном, так свекровь говорила мне- всего 30000 долл построить дачку. Смешно, нахалка
sur_sur• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Дивно віддавати комусь гроші, орендуючи житло) то нехай вам докладуть на придбання квартири
Йосип_молодий• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Эти деньги заработал ваш муж и ему решать куда тратить. Пусть помогает своим родителям раз теперешняя жена у него гнилая. Но ничего, следующая лучше будет.
ФруктЕщеТот• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Як бути впевненим в цьому?
Ну, отдать деньги у нотариуса при оформлении, когда доки уже готовы
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Вже віддавав і не раз ,їм то що
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Він сам не хоче давати,потім буде нити ,що немає на що жити
ФруктЕщеТот• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
В них є житло
Тогда зачем покупать ещё? Дочери подарок?
автор Завжди мало • 18 июля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні,там інша ситуація
Вбигудях• 18 июля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Цікаво із чого?)
Всю свою зп не витрачайте на сімʼю. Бо ви в нуль, за спиною нічого, а в чоловіка заначка