ДинамоКит• 19 июля 2025
Оплатила замовлення через LiqPay, товар не відправляють.
Підкажіть, я так розумію це якась офіційна система платежів. Як я можу вплинути тепер на продавця, щоб повернув кошти. Бо зараз продавець морозиться, не відповідає на дзвінки, не читає вайбер. Знайшла прізвище на кого оформлено ФОП . Що я можу зробити в цьому випадку? Куди звернутися щоб притягнути до відповідальності? Ціна питання 590 грн., але я ці гроші не подарую.
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ще не зверталась нікуди, вони через день щось відповідають і обіцяють. Але бачу що пройшло більше тижня і безрезультатно.
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Спросить в своём банке еще можно.
Спитати що? Чи можуть повернути кошти?
Аноним Советчик• 19 июля 2025
Ответ дляДинамоКит
Спитати що? Чи можуть повернути кошти?
Ну вам что нужно? Это и спросите.
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ну вам что нужно? Это и спросите.
Спитати як вплинути на продавця, щоб повернув кошти? Думаєте мій банк це знає?
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Ибо нельзя платить,даже товара не видя
Ви нічого не замовляєте через інтернет?
Пургену мне• 19 июля 2025
Ответ дляДинамоКит
Ви нічого не замовляєте через інтернет?
Ну как же,заказываю,оплата при получении,нужно товар то посмотреть
З вишневого садка• 19 июля 2025
Яка різниця лікпей чи щось інше, це лтше інструмент. Виписка з карти що оплачено, скріни відмов відправки і в поліцію. А шо ще.
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляПургену мне
Мені не завжди треба дивитись на товар перед оплатою.
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Добре. Дякую.
Пургену мне• 19 июля 2025
Ответ дляДинамоКит
При чем тут,пришла,товар увидела,открыла,посмотрела,оплатила.А так ты наперед оплатила,не видя физически товар даже
Аноним Советчик• 19 июля 2025
Ответ дляДинамоКит
Можете еще прогоноз погоды спросить или рецепт борща..
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Я бачу, що тут як завжди більшість відповідей саме «по суті»
Аноним Советчик• 19 июля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Не будет полиция за 590грн разбираться. Есть определённые суммы от которых открывают дело. Я точно не помню, но точно не 590грн
ДинамоКит
• 19 июля 2025
Щойно повернули гроші, але комісію за мій рахунок списали 😂😂😂😂. Потім створю окрему тему про цей магазин , бо це парфуми, щоб ніхто не нарвався на них