Кумася• Изменено 04 мая в 20:37
Повернення товару в Сінсей
Чи можна зробити повернення товару, замовленого онлайн в Сінсей, через магазин? І ще, товар це бюстгалтер. Цікавить точна інформація. Хто вже повертав чи стикався з таким
Джонсонюк• 04 мая в 20:47
В магазин не можна
В бланку повернення в додатку пише, чи товар підлягає поверненню
Хи хи, ну ну• 04 мая в 21:36
Ответ дляКумася
В додатку навіть по трусиках можна оформити повернення
Да, можно, автор. Только возврат по почте им на адрес
Білка в колесі• 04 мая в 21:37
Замовлення було зроблене онлайн. Повертала через нову пошту. У додатку робила повернення. Але не знаю як з білизною. Взагалі білизна не повертається. Спробуйте перепродати знайомим або через інтернет
Хи хи, ну ну• 04 мая в 22:03
Ответ дляБілка в колесі
Обращалась по поводу возврата белья в синсей. Ответ:
Добрий день,
якщо товар не відповідає Вашим очікуванням (білизна в тому числі), його можна повернути протягом 30 днів з дати продажу (отримання Вами).
Важливо! Товари, які Ви повертаєте, повинні мати належний товарний вигляд зі збереженими цінниками та бирками.
Добрий день,
Кумася
• 04 мая в 22:13
Ответ дляХи хи, ну ну
Бельё МОЖНО. Если купили в онлайн-магазине. Я возвращала.
Дякую!
Кумася
• 04 мая в 22:54
Джіпіті чат доказує, що можна онлайн-замовлення повернути через офлайн-магазин. Завтра спробую і відпишусь, якщо комусь цікаво.
Не любовница• 04 мая в 22:56
Ответ дляКумася
Теоретически такое возможно, Зара так принимает онлайн заказы на возврат в оффлайн магазины.
Расскажите, интересно как у Синсей
Ms. Iphone• 05 мая в 03:44
Ответ дляКумася
Я месяц назад в магазине спрашивала,девочки сказали,что нельзя,только почтой
Кумася
• 05 мая в 15:06
Ответ дляНе любовница
Расскажите, интересно как у Синсей
Ні, повідомили, що не можна.
Не любовница• 05 мая в 15:06
Ответ дляКумася
Ні, повідомили, що не можна.
Понятно, спасибо за инфу