Своего не предлагать• 19 июля в 09:50

Банківські перекази між цивільними партнерами будуть оподатковуватись

💰Банківські перекази між цивільними партнерами будуть оподатковуватись, – адвокат

Грошові перекази між банківськими картками партнерів вважаються доходом, та оподатковуються 18% на доходи і 5% на військовий збір. З кожних 100 гривень переказу – 23 гривні податків.
Офіційний шлюб – це родство першого ступеня, тому такі перекази не оподатковуються, на відміну від цивільного партнерства.
Акуна_Матата• 19 июля в 09:50
С прозрением вас
Залізна пані• 19 июля в 09:50
Гірко молодим!
Доль Чекомбана• 19 июля в 09:52
Вот это аргумент затянуть мужика в брак))
Залізний кіготь• 19 июля в 09:53
Ответ дляДоль Чекомбана
Берите наличными!
Доль Чекомбана• 19 июля в 09:53
Ответ дляЗалізний кіготь
Берите наличными!
а может я замуж хочу )))
Апофиозная• 19 июля в 09:53
Ответ дляЗалізна пані
Гірко молодим!
Всі стануть молодими, навіть той хто про це не мріяв, не бажав, навіть не думав.
Накладні мюслі• 19 июля в 09:53
О хтось захоче заміж
По закону - ступінь родини перевіряють. Давно
черная мамба• 19 июля в 09:53
Можно уклонятся и не платить
Для драки• 19 июля в 09:54
Що значить будуть? В теорії вже є так,але як по факту -ви самі знаєте
кураГАЛЯ• 19 июля в 09:54
Была уже эта новость здесь, обсуждали.
Как видите ,,прошло,,- терпим дальше💪
Залізний кіготь• 19 июля в 09:55
Ответ дляДоль Чекомбана
а может я замуж хочу )))
Наличными-; экономически целесообразно для вас и потерь меньше.
Примарочка• 19 июля в 09:55
Громкое название. такой геноцид во многих странах и сейчас там миллионы наших соотечественников
Сама вумна тутички• 19 июля в 09:55
Так це завжди було в кодексі, все підлягає оподаткованню, що не з першою чи другою групою споріднення (книжки корисно читати так, навіть такі великі і нудні, як податковий кодекс). Інша справа, що ніхто за цим не слідкував (та й зараз не факт, що буде). Моя думка, ви і ваш юрист хайпуєте.
Залізна пані• 19 июля в 09:56
Ответ дляАпофиозная
А що?) в дії швиденько оформилися і вперед)))
Накладні мюслі• 19 июля в 09:56
Ответ дляПримарочка
Що не можна ганяти гроші з різним походженням по картами? Якісь іноземці ізверги
Для драки• 19 июля в 09:56
Ответ дляПримарочка
Конечно она почитала телеграмм и давай быстрее думать как погромче назвать свою тему
Для драки• 19 июля в 09:57
Ответ дляСама вумна тутички
100% вона навіть не намагалася розбиратися, дивно що Зе не упомянула
УбилаКеннеди• 19 июля в 09:57
Накладні мюслі• 19 июля в 09:57
Ответ дляДля драки
Тут такі теми люблять
Як погано все, стане гірше. Я не знаю, як то ми ще живемо і хоч чомусь радіємо
Залізний кіготь• 19 июля в 09:58
Ответ дляДоль Чекомбана
а может я замуж хочу )))
Задумайтесь! Так,все мужчины -ваши: потрогал,посчЬЮпала,глаз порадовала ,пыль с него вытерла,отпустила на свободу. Пусть ,ещё кого-то сделает счастливой .
Для драки• 19 июля в 09:58
Ответ дляУбилаКеннеди
фото
Ось і винного знайшли в податковому кодексі
Апофиозная• 19 июля в 10:00
Ответ дляЗалізна пані
Ну цей паварот мабудь не безкоштовний?
Раніше треба було платити за послуги загсу подавати заяву на одруження.
УбилаКеннеди• 19 июля в 10:00
Ответ дляДля драки
Есть решение проблемы но их там много в верховной зраде
Залізний кіготь• 19 июля в 10:01
Ответ дляУбилаКеннеди
Виталик шабунин-ты?
Відповів всім• 19 июля в 10:06
Ответ дляПримарочка
Мы живем с мужчиной и моей дочкой
Деньги перекидываем без проблем, немалые суммы
Вещи свои продаем, нам перекидывают на карту. Так что, за границей, с этим все нормально
Смайлик• 19 июля в 10:09
Ответ дляВідповів всім
Мы живем с мужчиной и моей дочкой
я теж не розумію навіщо в Північній Кореї мати банківськи картки)
Силиконочка• 19 июля в 10:10
Капец,в Украине налоги выше чем везде,до такого даже в ЕС не додумались
Хочу на Балі• 19 июля в 10:10
Ответ дляДоль Чекомбана
Это аргумент не переводить ей денег.
Відповів всім• 19 июля в 10:10
Есть некоторое ограничение по сумме в год, но оно больше 10 тыс евро. Все остальное - нормально перебрасывают за продажу вещей
И даже, если бы эту сумму привысили, никто карту не блокирует, раз в год заполнить на сайте что ты продал свыше 10к и заплати налог
А что бы между партнерами налог ? Это бред
Если мы живем вместе, мы считаемся семьей
Відповів всім• 19 июля в 10:10
Ответ дляСмайлик
Бельгия, Северная Корея уже в Украине давно, але вам хоч нассяти в очі, все одно було б приємно