Мовчу, але хочу• Изменено 19 июля в 11:47
Яка марка купальників улюблена і чому?
У мене тільки купальник Вікі. Але йому вже 10 років…. Вдягала я його рази 3 всього.
Які зараз носять купальники? Щоб і сучасні, і не супер дорогі.
Можливо у когось є пітая? На каталожних фото вони гарні. А як в житті? Чи ця сіточка на один раз вдягнути?
мегамоСГ• 19 июля в 11:49
Я 20 лет ношу Self, было и есть разные и много, и с ними вообще ничего не случается.
Но внешне нравятся Marc Andre. Может когда-то себе куплю.
Мовчу, але хочу
• 19 июля в 11:51
Ответ длямегамоСГ
У вас великі груди?
На каталожних фото всі дівчата з гарними грудьми. У мене неповна 1
мегамоСГ• 19 июля в 17:24
Ответ дляМовчу, але хочу
У вас великі груди?
Так, великі 5-6 розмір
З понеділка на дієті• 19 июля в 19:51
Дуже хочу Пітаю. На відпочинку поруч дівчина була в такому купальник, плюс капелюшок. Казала, що другий сезон користується і не шкодує, що купила. В мене улюблений це суцільний, ноунейм, з добротної тканини Він за багато років взагалі не змінив стан. Зручно, що має добре відкриту спину та великі рюші, і плечі не згоряють, і не залишається слід від застібки інших купальників.