Помаранчова душа• 19 июля в 18:42
Вирішила допомогти подрузі і підставила сама себе. Що робити?
Зʼїхала моя сусідка по квартирі, я швидко знайшла нову.
І так добре ми здружились, що через місяць спільного життя вона знала про мене все.
Все про мою роботу, колишніх.
На роботі запропонували взяти мені асистента, я запропонувала її, не дивлячись на відсутність в неї досвіду. Дуже вона мені імпонувала як людина. Просила за неї.
Після цього помітила що вона почала зверхньо ставитись до мене чомусь. Відмахнулась, і в її перший день на роботі завела під руку в офіс.
І тут почалось))
Я намагалась віддавати їй найлегшу роботу, вона мені погрожувала, що звільниться, а я не хотіла підставляти себе, бо просила за неї в керівників.
Так сталось, що вона виявилась дуже толковою дівчиною, тільки не на вигоду мені. Вже через два місяці вона в усьому розбиралася і її почало помічати керівництво. Підвищили зарплату.
Вона вже знала те саме, що і я . Підсиділа на роботі, я вже стала там не так і потрібна. Ще тиждень - два і думаю запропонують писати заяву.
З квартири вона почала мене виживати - стала постійно водити когось із роботи, мені незручно.
Скоро вже попросить зʼїхати.
Я все помічаю, кажу їй, вона каже що я сама просила її піти на роботу.
Що робити? Як залишитись на роботі і у квартирі?
Все про мою роботу, колишніх.
І тут почалось))
Скоро вже попросить зʼїхати.
Анонім Завгосп• 19 июля в 18:45
Залишитист на роьоті - нормально працювати.
В квартирі - у вас є договір?
Помаранчова душа
• 19 июля в 18:45
Ответ дляАнонім Завгосп
В квартирі - у вас є договір?
Немає. Власник на Західній живе. Йому аби гроші платились
Метелики на душі• 19 июля в 18:46
Немножко не доработали историю. Надо было еще парня добавить вашего, с которым она теперь плотно общается, скоро он вам рукой помашет. И вашу собаку, которую она прикормила, скоро вам хвостом помашет на прощание.
Анонім Завгосп• 19 июля в 18:46
Ответ дляПомаранчова душа
Знімали у нього ви кімнату?
Чому повинні з´їжджати?
Помаранчова душа
• 19 июля в 18:47
Ответ дляАнонім Завгосп
Знімали у нього ви кімнату?
Чому повинні з´їжджати?
Вона хоче жити сама
Метелики на душі• 19 июля в 18:47
Ответ дляПомаранчова душа
Вона хоче жити сама
Как она может жить сама, если вы снимаете квартиру?
Анонім Завгосп• 19 июля в 18:48
Ответ дляПомаранчова душа
Вона хоче жити сама
Вона вам про це сказала?
Якщо так - скажіть, що якщо хоче жити сама, нехай шукає інше окреме житло
Помаранчова душа
• 19 июля в 18:48
Ответ дляАнонім Завгосп
Вона вам про це сказала?
Вона постійно водить когось і влаштовує гулянки знаючи що мені це не ок, ми домовлялись
Пасхальний тролік• 19 июля в 18:51
Как-то неправдоподобно всё 🥱Ещё парня не хватает вашего,с которым вы встречались,а теперь она его соблазняет
Томатико• 19 июля в 18:53
Автор, вам уже наподсказывали куда сюжет вертеть, а вы ни куете, ни мелете. Вас вот реально же с работы попрут за эти тухлые сочинения
Угги в горошек• 19 июля в 19:15
Ответ дляВумна вутка
Так багато ляпів у тексті
вчера была тема с ’темами для советчицы’ от чата джипити, вот очень в стиле )