Chaterbox• Изменено 19 июля в 18:44

Чи багато у вас подруг? Та на якому етапі житя ви їх зустріли?

Я уже на четвертому десятку, і от якось задумалася, що усі мої подруги- це подруга дитинства,однокласниця та одногрупниця. Життя усіх розкидало, бачимося рідко, але щиро тішимося. Спілкуємося час від часу на нейтральні теми, про успіхи дітей, особисте життя ніколи не зачіпаємо, тобто ніхто нікого у великі секрети не посвячує. А от після університету більше «рідних» по духу людей не зустрічала, були колеги, були сусіди, були просто знайомі… Нещодавно було у мене день народження, за столом були батьки, чоловік та діти, ті давні подруги далеко. Тепер одна родичка мені сказала, що якось дивно, що в мене немає як таких близьких подруг, бо а неї постійно посиділки з колегами і якісь рандомні подруги то з двору, то з шкіл дітей, то ше звідкілясь. От цікаво, а як у вас?
Юпитерная• 19 июля в 18:43
Запросто знайомлюся. На роботах, в подорожах, в санаторіях, потягах і тощо.
дамаБезСобачки• 19 июля в 18:44
У меня вообще нет.
Есть только одна приятельница, с которой познакомились в 2019 году в Варшаве. Сейчас просто созваниваемся раз в месяц.
Она живет в Кривом роге а я в Киеве.
Поліпривіт всім• 19 июля в 18:48
Так, доволі багато.
З однієї роботи моя директор в минулому.
Дружимо років 15.
Ще з двох робіт дві компанії подруг.
Зараз закордоном, то тут теж найшла близьку подругу.
Але я легко заводжу знайомства.
І навіть відновилося спілкування з одгокласницею, а мені вже 38)

У тітки моєї взагалі вагон подруг.
Вона постійно кудись до них літає по світу, а вони до неї.
При цьому вона дуже зайнята людина, але спілкування - її стихія
ЯниЯ• 19 июля в 18:49
От геть так само як у Вас, мені вже 5 десяток пішов правда, всі пороїзжджалися, а я от нових і не заводю, чи не хочеться чи що. Зараз приятельки, це мами друзів сина. Но там просто спілкування.
Жахливо, але навіть на каву нема з ким сходити((( і чоловік служе і далеко
Творю чудеса• 19 июля в 18:50
Нема 🤷
Були однокласниця та інститутські подруги, потім колега з робити, з якою здружились.
Різні інтереси, брак часу на зустрічі і та.д і кожен живе своїм життям.
Іноді списуємось, але то вже не вважається дружбою. Приятелювання чи що
Алгонавт• 19 июля в 18:51
Нету никого. Семья, дети, муж
автор Chaterbox • 19 июля в 18:51
Ответ дляЯниЯ
І мені не хочеться! В мене чоловік такий же! Нам якось прикольно разом, тай син уже старший, підліток, ми якось всі в одній темі)))
dulenok• 19 июля в 18:51
Сейчас одна осталась- кума, дружим больше 30 лет. Была еще одна очень близкая, но она прекратила общение. Но знакомлюсь я легко, общаюсь, но это не подруги, а так - приятели- знакомые
Повітруля• 19 июля в 18:55
Мои 2 подруги - бывшие коллеги с разных работ, и ещё несколько хороших приятельниц, все со взрослого возраста, все бывшие коллеги.
Непозбувна Бентега• 19 июля в 19:05
Настоящая, одна. Познакомились в школе дочери
Розбещена цяточка• 19 июля в 19:20
Ответ дляПоліпривіт всім
Так, доволі багато.
Дружимо років 15.
Ще з двох робіт дві компанії подруг.
Але я легко заводжу знайомства.

У тітки моєї взагалі вагон подруг.
Подруг не може бути багато. Знайомих може, а подруг ні
Розбещена цяточка• 19 июля в 19:21
Ответ дляChaterbox
А от підлітка шкода. В нього мають бути друзі
Голова колгоспу• 19 июля в 19:26
нет, не много, можно сказать никого и нет, а иногда хочется хоть на кофе с кем то пройтись
Шалена красуня• 19 июля в 19:26
Мої сестри стали мені подругами. Їх же беру в куми..
wolfhits@• 19 июля в 19:52
Приблизно, як у Вас, але з 4 лесятком якось вже не бачу особливої в них потреби
НадпотужнаПотужність• 19 июля в 19:52
все мои подруги родом , можно сказать, из юности.
С 17 самая дорогая и любимая, с 20 тоже одна из лучших, остальные - дружим лет 10-15. Новых нет. Есть знакомые. Приятельницы.
Зубожиння• 19 июля в 20:08
Є зі школи, з коледжу, з роботи однієї, другої, третьої))) Коли заміж повиходили приоритети змінились тому поки що рідко спілкуємось. Не знаю чи можна їх вважати подругами як раніше, коли ділились всім самим сокровенним, але завжди приємно поспілкуватись, відпочити разом і т.д
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 июля в 20:08
бабы-бабы, дружить нужно с мужчинами. они добрее)))
Губка Боб• 19 июля в 20:14
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Поддерживаю
Просто звязда• 19 июля в 20:32
Ответ дляChaterbox
Нам теж було прикольно разом. І син підліток, ага.
А потім він пішов в армію, і зник безвісти . І зараз я не знаю як жити далі.