Большой секретик• 19 июля в 22:53

Що купити на подарунок з України?

їдемо до родичів в Німечину, вони виїхали коли почалась війна. Що їм привести з України, питати не хочу бо це більше як сюрприз-презент. Може якісь цукерки наші? книжки? Що вам не вистачає за кордоном саме українського?
Ангел-предохранитель• 19 июля в 22:54
Лекарств.
Тролю як можу• 19 июля в 22:56
Я бы хотела вина украинского, конфет.
ДваДваВісім• 19 июля в 22:58
Я закордоном 3 роки, але не Німеччина)
У нас тут на вагу золота: цукерки Рошен, зефір, чорний гарний чай ( не пакетики), гречка, оселедець, коньяк гарний, насіння соняшника.
І ліки, так.
Тут якось дорого і багато по рецептам
автор Большой секретик • 19 июля в 22:58
Ответ дляТролю як можу
Я бы хотела вина украинского, конфет.
а вино можно провозити якшо літаком?
ДваДваВісім• 19 июля в 22:58
Ответ дляБольшой секретик
а вино можно провозити якшо літаком?
Якщо здавати валізу в багаж, то так.
Якщо ручна лише, то ні
Тролю як можу• 19 июля в 22:59
Ответ дляБольшой секретик
а вино можно провозити якшо літаком?
Цього не знаю. Автобусом знайомі везли. У валізі, напевно, так, але це для речей ризиковано.
Бутербродница• 19 июля в 22:59
Ответ дляБольшой секретик
а вино можно провозити якшо літаком?
Спросите что нужно . В Германии нет проблем с украинскими товарами
Покращена• 19 июля в 23:00
Мені дарували з бісера буси і неймовірної краси кривульку, цукерки рошенівські мої улюблені, соняшникове насіння, гречку, монету ’Борщ’ і ’Мова’
Але мене і мої вподобання люди знали.
Ангел-предохранитель• 19 июля в 23:02
Ответ дляДваДваВісім
Я закордоном 3 роки, але не Німеччина)
І ліки, так.
Тут якось дорого і багато по рецептам
Ну, в Германии куча магазинов с нашими продуктами, где можно все это купить. В том же Кауфлянде есть отдел где есть и пряники, и семечки, и гречка...
Смысла везти это с Украины нет.
ДваДваВісім• 19 июля в 23:04
Ответ дляАнгел-предохранитель
Смысла везти это с Украины нет.
Украина - не остров!!!
Не ’ с’ Украины, а ’из’ Украины.
Ну ужас, люди.
Кровь из глаз каждый раз((
Глаголиця• 19 июля в 23:14
У мене подруга в Німеччині. Кожного разу везу зефір,халву,рошенівську Ромашку, рибку , насіння. Воно може і є в Німеччині але приємно,що з рідного міста!
Також завжди книжки.
Ангел-предохранитель• 19 июля в 23:14
Ответ дляДваДваВісім
Украина - не остров!!!
Не ’ с’ Украины, а ’из’ Украины.
Ну ужас, люди.
Кровь из глаз каждый раз((
Поберегите свои глаза-не читайте форумы. Вас здесь никто не держит.
А учить меня я не просила.
миссАрфография• 19 июля в 23:16
От бідосі, да, мабуть вже забули і цукерки українські, та і книжки українською мовою везіть їм, може хоть згадають рідні літери
Корсет_на_шурупах• 19 июля в 23:27
Постельное наше - там все простыни на резинках, трикотажные, книжки, конфеты, лекарства. А вообще да, лучше у них спросить.
Корсет_на_шурупах• 19 июля в 23:28
Ответ дляБольшой секретик
а вино можно провозити якшо літаком?
Там вина выбор огромный, только если они сами именно какое-то определенное хотят, тогда везите.
Корсет_на_шурупах• 19 июля в 23:31
Ответ дляДваДваВісім
Я закордоном 3 роки, але не Німеччина)
І ліки, так.
Тут якось дорого і багато по рецептам
Гречка, семечки продаются в немецких супермаркетах, коньяк, зефир, селедка, копченная рыба - в Миксмаркт, чайные магазины есть, тоже, можно везти, если какой-то определенный хотят.
Раздражевская• 20 июля в 01:19
До мене батьки приїжджали, я казала нічого не потрібно, але вони все одно стільки навезли і так це було приємно і зворушливо!!! А саме: дітям чохли на телефони і футболки з українськими гербами, тематикою, всякі брелоки, ручки, блокноти… нам всім з їжі: козинаки в коробках жовто-блакитних, бублики, зефір, барбариски, горілку Гетьман в шикарній колоритній пляшці, гречку, шпроти, оселедець, сало, згущене молоко, домашнє вишневе варення, чай Карпатський, деякі ліки (але вони знають, що саме в мене завжди в аптечці)
Янгол в камуфляжі• 20 июля в 01:27
Ответ дляДваДваВісім
Я закордоном 3 роки, але не Німеччина)
І ліки, так.
Тут якось дорого і багато по рецептам
Семечек с 22года нормальных и у нас нет, мусор пакуют жуткий(
Янгол в камуфляжі• 20 июля в 01:29
Ответ дляГлаголиця
Також завжди книжки.
Интересно, какие книги? Сколько было попыток купить что-то-ничего, качество ужасное. Миллион издательств новых, а качество втрое ухудшилось.
Глаголиця• 20 июля в 07:34
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Чому ж жахлива якість? Нормальна,на мою думку.
Купую Кінга,вона його поціновувач. Ну і тощо ще замовить.
Обираю книжки на Якабу
Янгол в камуфляжі• 20 июля в 13:08
Ответ дляГлаголиця
Обираю книжки на Якабу
Не, издательство какое?
Стрекозей• 18 августа в 19:57
Купіть картину, живопис. Наш рідний пейзаж грітиме душу і око довгі роки.