Намазюкана нішою• 19 июля в 23:36

Вам подобається оформлення каналу?

ЯкаКраля• 19 июля в 23:37
фото і фото. а де оформлення??
СМСница• 19 июля в 23:38
мне да
Пищалка• 19 июля в 23:39
Гарно. А яка тематика? Садівництво? Прогулянки в лісі?
автор Намазюкана нішою • 19 июля в 23:40
Ответ дляПищалка
Садівництво, город, квіточки
Где тут 0?• 19 июля в 23:44
Квіти красиві, але майже на всіх фото не помістились в кадр. Вам потрібно попрацювати над фотографією. Подивіться роботи професійних фотографів, щоб виправити свої і буде дуже красиво. Успіхів Вам!
автор Намазюкана нішою • 19 июля в 23:45
Ответ дляГде тут 0?
Там відео просто фото головні як стоп кадр
Фізик-ядерщик заочно• 19 июля в 23:45
мне нет. грязь. обрезанные цветы. я люблю́ воздушные легкие ленты и хорошо сделанные кадры
автор Намазюкана нішою • 19 июля в 23:46
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
’Легкие ленты’ це шо таке?
Ленне-Рейма• 19 июля в 23:47
Не привертає увагу. Дуже просто. Немає чогось що б затримало на сторінці і мотивувало підписатись.
автор Намазюкана нішою • 19 июля в 23:48
Ответ дляЛенне-Рейма
Чим можна привернути увагу?
Ленне-Рейма• 19 июля в 23:49
Ответ дляНамазюкана нішою
Чим можна привернути увагу?
Ну як мінімум люди в кадрі, цікаві життєві сторіз, якісь поради. Просто на фото квітів не хочеться дивитись.
Фізик-ядерщик заочно• 19 июля в 23:51
Ответ дляНамазюкана нішою
’Легкие ленты’ це шо таке?
когда воздух. у вас все сплошное зеленое, а на этом зеленьм кусками обрезанные цветы.
автор Намазюкана нішою • 19 июля в 23:54
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Там за фото відео
Фізик-ядерщик заочно• 19 июля в 23:59
Ответ дляНамазюкана нішою
Там за фото відео
автор, приятнее смотрится, когда есть воздух
автор Намазюкана нішою • 20 июля в 00:02
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ок, прінято
Невидимка• 20 июля в 01:19
Ответ дляНамазюкана нішою
Чим можна привернути увагу?
Автор, виглядає, як домашнє завдання дитини, яка вчить інформатику в школі. Таке відчуття, що учень отримав завдання зробити колаж фотографій.
Просто набір картинок. Оформлення не бачу.
Мені не подобається.

Автор, ви можете погоджуватися, можете не погоджуватися з моїм коментарем, можете навіть злитися, але, думаю, таке ’оформлення’ дуже мало приверне клієнтів.
СМСница• 20 июля в 01:30
Ответ дляНевидимка
Мені не подобається.

да ладно
надоели всякие хайпожеры в лентн с нагнетанием вызывающим тревогу
Фізик-ядерщик заочно• 20 июля в 08:55
автор, я нашла вар анты фото, которае я счи аю отличной подачей.
автор Намазюкана нішою • 20 июля в 09:41
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це все так, але де мені такі локації шукати? В мене в дворі таких немає😄
Фізик-ядерщик заочно• 20 июля в 10:50
Ответ дляНамазюкана нішою
фотки по другому делайте.
это первое. и второе. я верно поняла, вы хотите заинтересовать аудиторию вашими фото цветов во дворе? а зачем?
автор Намазюкана нішою • 20 июля в 12:16
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
фотки по другому делайте.
Людям подобаються квіти та загалом природа
Фізик-ядерщик заочно• 20 июля в 13:05
Ответ дляНамазюкана нішою
ну так делайте, что вам ниавится. смотрите другие популярные аккаунты