Твоя подружайка• 20 июля в 16:22
Мукачево ринок
Хто живе в Мукачево , підкажіть будь ласка, чи щодня працює ринок ГІД?
Наразі відпочиваю в Солочині, була сьогодні на ринку, заплатила 300 грн за горішки які не забрала ( не впевнена що ще попаду туди, але все ж спитаю по яким дням працює ринок . Дякую тому, хто напише
Папина дочка• 20 июля в 16:26
Да. Без выходных.
Где а Солочине снимаете, по чем? Я тоже сдаю в Солочине
Твоя подружайка
• 20 июля в 16:30
Ответ дляПапина дочка
Да. Без выходных.
Дякую, живу в санаторіі
Света С Приветом• 20 июля в 17:11
Пише, що в понеділок не працює.
Запитайте у ексурсоводів, Володі чи Мар´яни, вони возять туди, то мають знати точно.
Квітці привіт)
Твоя подружайка
• 20 июля в 19:33
Ответ дляСвета С Приветом
Пише, що в понеділок не працює.
Квітці привіт)
Дякую за інф, вже як є, куплю тут ще ) , привіт передаю ), тут ще краще ніж минулого літа, приїздіть і ви
Света С Приветом• 20 июля в 19:49
Ответ дляТвоя подружайка
Я в жовтні, їду на золоту осінь. А Вам - приємного відпочинку і гарних вражень!
Твоя подружайка
• 20 июля в 20:40
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую! Навзаєм!