Вишня на торті• 20 июля в 23:08

Брать ли на море коляску прогулку для малыша 1,5года? Едем поездом

Кусюче сонечко• 20 июля в 23:08
Конечно
Горня капучіно• 20 июля в 23:08
Ну или коляску, или в эрго носить, выбираете вы.
Винник• 20 июля в 23:08
Да
А вы не живёте в ребенком своим и не знаете его потребности/возможности?
тогдалия• 20 июля в 23:09
Обов´язково!!! Там і поспати можна, і пройтися десь далеченько, погуляти
Blackwater• 20 июля в 23:10
А дома вы пользуетесь коляской? Как часто?
ТаЕщеОптимистка• 20 июля в 23:11
Конечно, и спать в коляске можете уложить, и прогуляться.
Джем Шакіри• 20 июля в 23:12
Конечно вы ж не будете везде носить ребенка на руках
ЭтаваНиМожетБыть• 20 июля в 23:17
Звісно!
В гости звали?• 20 июля в 23:20
да, у меня дорожная была, которую и в самолет,и в поезд, и в машину, и в автобус брала.
Мольфарочка• 20 июля в 23:28
Да
сладкий_ноябрь• 20 июля в 23:28
Залежить від дитини звісно.
Але
Якщо на відпочинку будете лише на території готелю, то не має сенсу в ній
А якщо це якась подорож, то звісно, без коляски ніяк
Мій молодший з 10 міс на біговелі, в 1,5 коляску лише на дуже далекі відстані брала.
Файна пані• 20 июля в 23:30
Брать
Барабан для дорослих• 20 июля в 23:33
Звісно треба. І на місці, і в дорозі вона потрібна
Куда_бежать• 20 июля в 23:39
Ответ дляВинник
Да
Ну... Я колись так взяла візочок в Карпати. А там в містечку більшість доріжок, замість асфальту, засипані камінцями. І по них візочок не їхав. Відправили Новою Поштою назад додому, взяли натомість в прокат туристичну переноску.