ВыФсеВрете• Изменено 21 июля 2025
Чи є зараз у нас відчуття національної єдності?
Як ви вважаєте? Так, тема можливо вже десь і про втому, емоційний стан суспільства тощо. Але все ж цікавить, чи збереглося в нас, українців, відчуття національної єдності? 💛🩵
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Описанным вами способом закончить войну невозможно. И это уже давно большинству понятно.
Не нужно никем жертвовать! Достаточно заключить мирное соглашение на переговорах, а не уклоняться от этого уже 4й год подряд.
Делайте скрины обязательно ваших сообщений на Советчице. При оккупации рашей у вас будет неопровержимое доказательство преданности путлеру.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Зачем?
Не зачем, а по какой причине?🤣
О ней можете спросить у жителей Донецка.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Не будет, я слишком много задонатила на ВСУ
Чем задонатили?Гнилыми зубами клиентов? Вы же всегда против донатов.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Скрины будут?
Простите, я не из вашей «компании». Скрины не делаю. Мне жаль память своего телефона растрачивать на каких-то условных ботов-неудачников.
frumoasa17• 21 июля 2025
Яка єдність? Легше в горло вчепляться, ніж об´єднаються, підтримують чи допоможуть
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Значит примите тот факт что собственная память вас подводит.
Та уже давно приняла🤣. Приближаюсь к 30 годиков, уже не молодею.
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляНа циголках
Вам не кажется, что когда армия держится на волонтерах и донатах людей, то с этой страной что-то не так?
Мені хороші друзі з Нідерландів сказали теж саме. Ось ви воюєте, віддаєте життя та здоров´я, самі себе збираєте, купляєте. До того вам ще перераховують десятки та сотні мільярди доларів ззовні, в країні ще податки сплачуються, а держава умила руки та краде. І вони виявилася такі праві. Тому зупинила всі донати, крім на реабілітації воїнів. Країна та держава теж повинна щось робити, а не за рахунок населення виїжджати.
Ответ дляГолубка миру
Такими темами автор принижает наших героев, которые отдали жизнь за Украину и сейчас воюют за каждую не благодарную жопу !
Воюют не за ВР РАДУ, ПРЕЗИДЕНТА ИЛИ СУДЬЮ ! Воюют, чтоб кацап не пришёл в каждую хату и не устроил реально 33 год!
В эту херню уже точно никто не верит. У нас сейчас и без кацапов 33 год
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляdemicandum
А стоит кому-то уехать или сказать, что вот я выехала и рада, сразу же говна накидают. Хотя человек просто спасает свою жизнь. А как злорадствуют что мужика несчастного бусифицируют?
Мы превратились в рашку
Как говорится, если долго смотреть в бездну, то бездна начнет смотреть в тебя
Мы превратились в рашку
Боролися проти дракона, а самі вже стають схожими на нього. Гасла про демократію та свободу, а свободи вже нема в Україні.
З самого початку накидували. Пам´ятаю, як дівчатам писали, що ви там не звикайте, на халяву та пособія поїхали, всіх попруть. А як що майно треба забирати у тих, хто не воює, виїхав це взагалі треш. І це ніби свої писали, з якими ймовірно ходили по одним вулицям, містам
Не дай Боже ще порівняти з Україною, сказати що щось не так.
Жила в сусідній країні, так за те що вона намагається дистанціюватися від війни, не збила безпілотники. Так побажали ракет, смерті всім і моїм дітям. Про що ще можна говорити
Не дай Боже ще порівняти з Україною, сказати що щось не так. Жила в сусідній країні, так за те що вона намагається дистанціюватися від війни, не збила безпілотники. Так побажали ракет, смерті всім і моїм дітям. Про що ще можна говорити
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
А про Боїнг МН16, що вони кажуть?
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А про Боїнг МН16, що вони кажуть?
Хто збив знають, але мова ж не про нього, до чого тут він взагалі?
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
А, так. Ну добре 🤣
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Можу помилятися, бо особливо ніки не запамʼятовую, але мені здається, що ви постійно «жалієтесь», які українці погані і як вони вас скрізь ображають. Можливо у вас таке коло спілкування? Ну правда, дійсно, в сімʼї не без урода, тут 100%, але, тотально, в суспільстві я такого не помічаю, хоча максимально підозріло і критично ставлюся до людей.
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Помиляєтесь, також помиляєтесь щодо кола. І про всіх не писала, але раніше і останнім часом таких дописів на різних платформах багато, і це я не тільки про в свій бік, а взагалі.
Ось один приклад ’’єдності’’.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ось один приклад ’’єдності’’.
Ви ж сама розумієте, що якщо Україна втримається, то такого теж не може бути, що одні воювали, втрачали здоровʼя, а інші чоловіки пересиджували закордоном в надії, що їх житло збережеться з можливістю продажу.
Забирати це однозначно нецивілізовано, але ввести певний податок при продажі такого житла на користь людей, чий внесок в боротьбу дійсно підтверджений, виглядає виправдано.
Графиня Шезвездицкая• 21 июля 2025
еще немного единства:
После сегодняшних прилётов по Киеву мародёры ограбили () пострадавший магазин техники и спиздили оттуда все телефоны и компьютерное оборудование