ВыФсеВрете• Изменено 21 июля 2025
Чи є зараз у нас відчуття національної єдності?
Як ви вважаєте? Так, тема можливо вже десь і про втому, емоційний стан суспільства тощо. Але все ж цікавить, чи збереглося в нас, українців, відчуття національної єдності? 💛🩵
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ви ж сама розумієте, що якщо Україна втримається, то такого теж не може бути, що одні воювали, втрачали здоровʼя, а інші чоловіки пересиджували закордоном в надії, що їх житло збережеться з можливістю продажу.
Забирати це однозначно нецивілізовано, але ввести певний податок при продажі такого житла на користь людей, чий внесок в боротьбу дійсно підтверджений, виглядає виправдано.
Може бути, тому що це дискримінація - воював добре, а не воював, то плати більше. Це так не працює і робить підгрунтя для більших конфліктів.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляfrumoasa17
Ви зараз торгуєте підміною понять. Будь ласка, я розумію, що це просто виправдання за бездіяльність, ваша пропозиція прирівняти всіх. На щастя, війна показала скільки у нас гідних людей, які заслуговують на подяку суспільства та держави. За який і чий рахунок життя покаже.
karkusha.biz.ua• 21 июля 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Що скажете про «2-3 неділі»? Це що за техніка?
хватит косить под дуру, хватит этих провокаций по живому!!!
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляZanka_
Є у волонтерському середовищі, спілкуюся з багатьма людьми, і там однозначно є попри втому і всі розчарування.
Почекайте, зараз напишуть що ви брехуха і такого не може бути. А ще клоунів наставлять, бо «русоріз» очі та душу ріже.
Я за кордоном, виїхала ще в березні 2022. Те, що читаю про тих, хто за кордоном, зовсім відбиває бажання повертатись. Більш того, мій син вже цього не хоче, т.к. друзі, які залишились в Україні, вже не друзі ( в них вже інше коло спілкування) і , навіть, сину казали про те, що виїхав, то зрадник. Як гадаєте, якщо повернемось, то що почуємо в свою адресу ? І в цьому місці про яку єдність можна говорити.
за кордоном, до речі, також вибірково з українцями спілкуюсь, т.к. свої також можуть підставити, на жаль.
Можливо, єдність трохи ще була на початку повномасштабної війни, але зовсім короткий термін
demicandum• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
С какой стати? Почему я должна отдавать свое жилье кому-то? Я лучше его сожгу чем отдам
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляdemicandum
Фая 🔥
demicandum• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Фая 🔥
Так и будет, у меня дом с газом, полетим все, коммунизм сдох давно, к счастью, я не обязана пахать, чтобы кто-то отбирал у меня мое имущество
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляdemicandum
Горить сарай, гори і хата 🐦🔥
Ответ дляСтрекоза любви
тобто, я купила житло, сплатила податки при покупці, сплачую податки щомісяця, сплачую комунальні, але ще сплачу податки при продажі, між іншим ми і так сплачує податки при продажі, а ви кажете про додаткові податки ?
demicandum• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Горить сарай, гори і хата 🐦🔥
Именно, так что на чужое можете свой поганый рот не разевать
Ответ дляOlha29
Халявщики они такие...
А все почему? Потому что муж обещал не идти воевать, но пошел...
Теперь отдай ей за это кусок майна!
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляOlha29
Не думаю, що це буде стосуватися жінок з дітьми. Скоріше за все лише чоловіків.
На мою думку податок виглядає більш цивілізованим, ніж взяти і забрати.
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляdemicandum
Можливо вам варто вибачитись? Бо ви зараз виступаєте у ролі хамла, який не розібрався з коментарями і вирішив щось про «поганий рот» черканути.
frumoasa17• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Як раз ні. Це віддалено нагадує методи більшовиків поділити, забрати, обкласти даниною. Це точно не про демократію, свободу.
Державі плювати на людей. Допомоги впо нуль, а потім бігають по країнам повернуть, не інтегруйте наших людей. Виплати родичам загиблим роблять все, що не отримували, соціальної допомоги вразливим нема. Багато ще чого перелічувати.
Ответ дляsky-labs
Халявщики они такие...
Теперь отдай ей за это кусок майна!
це моє житло і я його заробляла дуже важко, ніхто нічого мені не дав, навіть копійки, тому ці лозунги про віддати, або про податки залишаться у фантазіях
demicandum• 21 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Нет, я не буду извиняться перед человеком, который прогандирует отъем жилья и «цивилизованный» грабеж под прикрытием налогов
Цивилизованно-это дать людям выбирать где им жить без последствий в виде того, что дикое стадо решит отобрать у них что-то
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Халявщики они такие...
Теперь отдай ей за это кусок майна!
Да, и хочу именно вашу «недвижку» чтобы ваш 🍑 еще больше полыхал
Ответ дляПопихтю та й годі
Збереглося?
А між ким воно було? Днр і хто, наприклад?
Было единство и есть, когда дончане в Днепр ехали в 14 году, куча людей волонтерили помогали, я сама отвозила вещи людям лично и на склад с волонтеркой, в 22 году все так же подскочили и помогали принимать людей уже со всех ближайших областей, по списку скуплялась я тоже и передавала еду и тд.
Потом я когда поехала меня тоже бесплатно селили в Кировограде, хорошо принимали в Яремче.
За границей когда была тоже друг другу все помогали.
Ответ дляСтрекоза любви
а яка різниця чоловік чи жінка ? і чому чоловік не може виїхати ? я розумію тих чоловіків, які виїхали і повірте, вони вже навряд і повернуться.
А про податки - ми податки і так сплачуємо, і вони не набагато менші чим у Європі, але наша держава нам не забезпечує ні соц. захист, ні впевненість у завтрашньому дні, а лише набиває свої кармани. Так чому я повинна сплачувати податки, а потім ще закривати косяки нашої влади ?
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Следите за собственными выражениями
’Можливо вам варто вибачитись? Бо ви зараз виступаєте у ролі хамла’
Что персики не любите?
Стрекоза любви• 21 июля 2025
Ответ дляOlha29
Ви ж розумієте, що якщо раптом це буде зроблено, то вас ніхто особливо не спитає, як і мене.