Ангелок з ріжками• 21 июля 2025

Як під час сексу перестати соромитися маленьких грудей?

Як це компенсувати?
Дюймовочка• 21 июля 2025
Обратная наезница, раком. Не будете видеть разочарованого лица мужика.
IQ 80• 21 июля 2025
Мужчины любят саму женщину, а не грудь отдельно. А вообще- главное, чтобы открытая была и умела получать удовольствие.
ЯблокоРаздора• 21 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Мені 26 років. Зрозуміло, що живуть і кохають і народжують дітей і з маленькими цицьками, але я впевнена ці чоловіки таких жінок, заглядаються на великі груди!
Якщо він знайде іншу цицьки вам не допоможуть і те як ви його любите, нічого не допоможе)) так що розслабтеся.
Білий Лосик• 21 июля 2025
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ви не праві! Чоловікам подобаються великі груди це факт
Вы можете игнорировать реальность и кричать во время секса ’целуй мои бидоны, мразь!’
Білий Лосик• 21 июля 2025
Ответ дляНай хоч раз
факт: мужчинам нравятся разные груди.
- Какие тебе нравятся груди?
- Ну я не знаю, разные
- Тебе повезло! У меня как раз разные
ЯблокоРаздора• 21 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
по другому і не скажеш.
ЯблокоРаздора• 21 июля 2025
Ответ дляБілий Лосик
- Какие тебе нравятся груди?
- Ну я не знаю, разные
- Тебе повезло! У меня как раз разные
Це вже не смішно))
Оскорбляю всячески• 21 июля 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Краще маленькі, або нульові. Ніж цицмани, які взагалі заважають ним займатися.
Цицмани))) ну і словечко смішне.
Цицмани мала, як ГВ було, це і справді гірше за маленькі))).
Летчица• 21 июля 2025
Є чоловіки, для який сіськи не так важливі, як попа. попу можна накачати. і це простіше, ніж вставити сіськи.

якраз на днях мені лікарка розказувала, що дуже багато жінок в Україні вставляють імпланти, роблять пластику і взагалі живуть як в останній день.

я б вставила, якби хотіла великі груди. прям 4-й розмір би зробила.
бифидобактерияЖоржик• 21 июля 2025
Ответ дляЧервона калина
Чоловікам подобаються різні груди і це факт.
А на безрыбье и жопа соловей.
SnowMaiden• 21 июля 2025
Любу с выменем и её парня с резиновой шапочкой уже вспоминали?