Щось не спиться• 21 июля 2025

Дружина мера

Вчора був захід в моєму місті і був присутній мер міста з дружиною.
Місто в нас не велике.
Він років 55 спортивний, енергійний.
Пані мерова теж в районі 50ти років
Розлізла, з зайвою вагою, на голові гніздо, зуби криві, одяг без смаку. Одним словом, майже опудало .
Діти в них живуть окремо, вона не працює вже давно, колись працювала медсестрою.
От дивно, як маючи час, фінансову можливість так себе запустити?
Зараз полетять на мене тапки але я не дружина мера яка постійно відвідує з ним заходи. Вона таки публічна особа хоч і на місцевому рівні.
Якщо чесно багато хто був здивований її виглядом, вона ще щось на сцені говорила.
Диверсификация• 21 июля 2025
Ответ дляЩось не спиться
Та собі і своєму чоловікові в першу чергу.
Так, это не ваше дело.

автор Щось не спиться • 21 июля 2025
Ответ дляДиверсификация
Так, это не ваше дело.
А чиє?
Диверсификация• 21 июля 2025
Ответ дляЩось не спиться
А чиє?
Если надо объяснять, то не надо объяснять (с)
автор Щось не спиться • 21 июля 2025
Ответ дляДиверсификация
Погоджуюсь. Якщо більшість жінок тут вважають, що бути недоглянутою це норма, чи варто брати їх думку до уваги.
Тим більше, якщо це особа, досить публічна нехай і на місцевому рівні.