Солоденька цукОрка• 21 июля 2025
Групи після Екз
Не порадите, будь ласка, групи, можливо тг канали після ЕКЗ. Відчуваю тривогу, хочу з іншими поговорити, хто це проходив.
Солоденька цукОрка
• 21 июля 2025
Ответ дляКучерявочка
Напишіть і вона додасть вас у группу в тг.
А що саме вас тривожить?
Тривожить, що може бути завмерла вагітність. Признаків немає, але начиталась багато.. почала переживати
Кучерявочка• 21 июля 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Якщо реальні тривоги, то зверніться до перинатальногг психолога.
Бо тривог може бути багато, в виношувати довго.
Навіщо ви таке читаєте і шукаєте самі собі проблеми?
Вагітність настала і насолоджуйтеся
Солоденька цукОрка
• 21 июля 2025
Ответ дляКучерявочка
Вагітність настала і насолоджуйтеся
Дякую. Не знаю чому це роблю
Пополняю_Карму• 21 июля 2025
Я раджу відпустити ситуацію і реагувати і мислити тільки позитивно,зараз самий чудовий час,насолоджуйтесь,куштуйте смачненьке.Все буде добре!
Гарні диньки• 21 июля 2025
Взять себя в руки и верить в лучшее. Вы уже выиграли, если беременность наступила. Группы могут добавить вам еще больше тревожности. Считайте, что ваша беременность обычная, нормальная, и пройдет хорошо, слушайте своего врача, сходите к психологу.
жар-птица Нюра• 26 июля 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Тривога при ЕКЗ - це нормальна реакція. Я взагалі аж до пологів, думала, що не вийде стати мамою.
Я повидаляла групи, після пологів. Але в групах ще до вагітності начиталася і про біохімічну і по анембріонію, також там писали і дівчата, які втрачали вагітності на великих строках, від 30 тижнів. Саме тому я розуміла, що вагітність - це ще не означає що 100% буде дитина.
Але навіть з таким негативним настроєм, у мене була легка вагітність. Навіть ЕКЗ вийшло з першої спроби, хоч я й була налаштована на провал.
Вагітність - то взагалі суцільна тривога. Я не знаю як можна тип станом насолоджуватися. Навіть при легкому виношуванні, важко спати, купа обмежень, на великому терміні важко ходити.
Тож не бійтесь негативних думок. Вони ніяк не шкодять результату. Може й навпаки, дають можливість уникнути розчарування.
Легкої вагітності і пологів
Також пройшла шлях ЕКЗ, маю доньку.
З першого позитивного тесту і до пологів я всіляко себе налаштовувала тільки на позитив, а було всякого.
Дуже стримувала себе не читати гугл і не вступати ні в які групи, де є хоч якісь історії з негативним досвідом.
Кому я довіряла і хто був зі мною 24/7 - це моя лікарка яка вела мою вагітність.
Я вам бажаю легкої вагітності та пологів!
Все буде добре!
Я вас обіймаю 🫂🤍
Якщо є бажання, можемо поспілкуватись в особистих повідомленнях.
Все буде добре!
Я вас обіймаю 🫂🤍