Чудовий каламбур• 21 июля в 15:12
Дитячий смарт-годинник – який ви вибрали для своїх?
Дитячий смарт-годинник – який ви вибрали для своїх? Чи потрібна річ у першому класі?
Капуста Маша• 21 июля в 15:16
не заморачивайтесь с дорогим.
эти часы разбиваются со скоростью звука)
Якось так і живу• 21 июля в 16:02
Геліус, наш виробник.
Син загубив свій, новий такий самий купила. Якість мені дуже подобається.
Швидка Настя• 21 июля в 16:42
Колись старшому замовила в Китаї звичайні Q100- ціна смішна, але годинник був невбиваємий. Меншій змінили декілька різних, з останнього, Аміго-оці повна фігня.
Взагалі на молодшу школу годинник, для мене, був чудовим варіантом. Бо діти постійно закинуть тел в рюкзак і не чують, що їм дзвонять