Natttt• 21 июля в 02:00

Набір дитячого захисту для їзди на велосипеді

Добрий день!
Порадьте бюджетний набір дитячого захисту для їзди на велосипеді (наколінники, налокітники, напульсники). Бажано з власного досвіду. Дитині 4 роки, тільки починає освоювати їзду на велосипеді, періодично падає, хочу захистити ручки, ніжки. Шолом вже маємо. Якось не впевнена, що потрібно купувати набір за 1000+ грн. Можливо є непогані бюджетні набори для початкових покатушок.
Носки на подтяжках• 21 июля в 02:07
Ничего, кроме шлема не было) У нас есть защита, которая с роликами шла, там все было, но не пригодилост пока ничего, кроме шлема. Просто штаны надевала подлиннее, чтоб колени закрытые и все.
Мольфарочка• 21 июля в 02:28
Наколінники і налокітники можна , а ось захист запясток, як для роликів, не підійде. Буде важко руль тримати.
Я б порадила купити дешевий набір в любому маркеті, я колись брала в метро для роликів, поки навчиться тримати рівновагу.
Слава Українi• 21 июля в 04:02
В свое время не подошел никакой набор - в них было неудобно. Обошлись без ничего, дочка научилась кататься быстро. Сначала на роликах, кстати.
Болтушка Му• 21 июля в 06:48
Покупала Powerslide, недешевый, но хороший, для роликов , коньков и велосипеда подойдет. Поищите б/у
сладкий_ноябрь• 21 июля в 11:03
Автор, не потрібен ніякий захист
По бігайте за дитиною кілька днів, щоб вона навчилася тримати рівновагу. Ну і вчіть ставати на ногу, коли велосипед зупиняється.
Якщо велосипед підібраний під ріст дитини, то за тиждень дитина вже буде їздити самостійно
автор Natttt • 22 июля в 03:32
Всім дякую за поради)