Мамаша в бигудях• 21 июля в 18:11
Ви літаєте самі з дітьми на море?
Так хочу на море за кордон, чоловік звісно не поїде ,у друзів не виходить , думаю чи варто летіти одною з дітьми , молодшій 5 років , старшій 11 чи зможу насолодитись морем , відпусткою , ніколи не відпочивала сама з дітьми на морі , хочу дуже на Крит , але зараз всі нормальні апартаменти, отелі розібрали на серпень хочу і думаю чи варто щось шукати
А я с Рио-де-Житомира!• 21 июля в 18:37
Ответ дляМіс Всесвіт
А чому у 2020 році у вас дорога 2 доби була? Прямі виліти з багатьох міст України були, а з Києва так то взагалі хоч куди прямі перельоти
у 2022-му) то 0 зайвий
Всех анонимов аноним• 21 июля в 18:37
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
якось рахувала автобус, ті самі гроші ну нафіг, або ще й дорожче виходило, краще літати, так дорога комфортніша хоча й з пересадками
Автобус дешевле намного
Міс Всесвіт• 21 июля в 18:42
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
у 2022-му) то 0 зайвий
Тоді зрозуміло. З початком війни дійсно дістатися на море це цілий квест. Літаком трохи легше, але до того літака за кордон теж доїхати якось треба
Сиреневая цапля• 21 июля в 18:48
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не виходило дорожче, якби так було, то всі б літали.
Допоможіть знайти• 21 июля в 18:51
Ответ дляМЕСТО_Встречи
летала часто
сейчас с такой логистикой - ну его
А дети есть у Вас?
МЕСТО_Встречи• 21 июля в 18:52
Ответ дляДопоможіть знайти
А дети есть у Вас?
с детьми и летала
сейчас - нет
Допоможіть знайти• 21 июля в 19:15
Ответ дляМЕСТО_Встречи
с детьми и летала
сейчас - нет
А чем детей летом занимаете? Или взрослые?
Червона ікорка• 21 июля в 19:46
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
9 тисяч на двох туди-назад без пересадок
Ластовиння• 21 июля в 20:18
Їздимо на авто щороку, в Хорватію. Дітям 8 і 11. Але шукаю компанію щоб розділити витрати на дорогу і житло. Виходить гарна ціна і море вражень. В цьому році не знайшла компанію, розглядала автобус але так і ненаважилась, дорого і не зручно. Одне діло 40 годин сидіти і спати в автобусі, інше, на своєму транспорті в своєму ритмі і зі своїми зупинками де треба, ночівлями в готелях, а не сидячі. Я люблю водити авто, то насолода для мене. Тож, таки вмовила одну з подруг. поїдемо на авто
Весотехник• 21 июля в 21:59
Ответ дляЧервона ікорка
Это цена автобуса в Турцию? Какой перевозчик и из какого города? Сама мониторила цены из Днепра. Средняя цена 5 тыс в одну сторону за билет. В Болгарию цена одного места 2,5 тыс из Днепра.
Червона ікорка• 21 июля в 23:08
Ответ дляВесотехник
це ціна автобуса з Харкова до Несебра і назад.
якщо брати один квиток ’туди’, він коштує 3300 грн.
якщо два ’туди’ й ’назад’, то по 4500 з особи.
Альф-тур
можете зайти на їхній сайт і перевірити
Альф-тур
можете зайти на їхній сайт і перевірити
Весотехник• 22 июля в 08:28
Ответ дляЧервона ікорка
Альф-тур
можете зайти на їхній сайт і перевірити
Альф-тур
можете зайти на їхній сайт і перевірити
С Болгарией все понятно, в нее нет смысла с самолетом связываться. Вы про самолёт писали, что не летаете, потому что дороже. Я почему-то подумала про Турцию и удивилась цене автобуса. Теперь ясно.