Та не реву я• 21 июля в 18:39
Згадати назву фільму
Всім привітик.
Надія тільки на вас, мої любі порадниці, ви все знаєте. Допоможіть згадати назву фільму.
Радянський фільм, драма. Події відбуваються на початку 90х.
Сюжет такий, хлопець-старшокласник зустрічається з дівчиною- підлітком з дитбудинку, ганяють на мотоциклі, слухають рок-музику, все у стилі 90х. Потім його дівчина захворіла і довго лежала в лікарні, за цей час до них в клас приходить вчитися дівчина з Америки, в якої батько працює в компанії Майкрософт, американка закохується в цього хлопця і вони починають дружити. Потім її батько пропонує хлопцю навчання та роботу в Америці. Коли дівчина з дитбудинку одужала, то дізнається про зраду коханого і застрелює його на пероні вокзалу коли та парочка зібралася їхати в Америку.
Події відбуваються в Києві, і здається навіть фільм знятий українським режисером та грають українські актори, якщо не зраджує пам´ять, то батька цього хлопця грає Олексій Горбунов.
Може хто пам´ятає назву цього фільму. По гуглу не можу знайти, бо незнаю ні акторів, ні режисера. Можливо не точно все згадала, але вже як є.
Всім дякую за підказку. Бо не заспокоюся, поки не згадаю))
Свій варік• 21 июля в 18:41
’Дякую за детальний опис! Це дуже допомагає. Здається, я знаю, про який фільм йдеться.
За вашим описом, особливо зважаючи на сюжет, зйомки в Києві та участь Олексія Горбунова, фільм, який ви шукаєте, це, скоріш за все, ’Американка’ (1997).
Ось чому я так вважаю:
Час подій: Початок 90-х.
Сюжетні лінії: Хлопець-старшокласник, дівчина з дитбудинку, рок-музика, мотоцикли – все це присутнє. Захворювання дівчини, поява ’американки’, пропозиція переїзду в США, і, звичайно, трагічний фінал зі стріляниною на пероні.
Локація: Дійсно, події відбуваються в Києві.
Українські актори та режисер: Фільм є спільною українсько-російською стрічкою, знятою українським режисером Дмитром Томашпольським.
Олексій Горбунов: Він дійсно грав у цьому фільмі, і цілком ймовірно, що саме батька головного героя.
Спробуйте пошукати інформацію про фільм ’Американка’ (1997) і перевірте, чи це саме те, що ви шукаєте. Сподіваюся, це допоможе вам заспокоїтись!’
Ось чому я так вважаю:
Час подій: Початок 90-х.
Та не реву я
• 21 июля в 18:43
Ответ дляСвій варік
Ось чому я так вважаю:
Час подій: Початок 90-х.
Ось чому я так вважаю:
Час подій: Початок 90-х.
Дякую.