ПушАпница• 22 июля 2025

Чоловік: квартира чи будинок?

Чоловіку 30 рочків і він не хоче будинок, жити в квартирі йому достатньо. Було в когось таке, що хотів тільки квартиру, а далі передумав? цікаво мені, чи це назавжди вже так і потрібно змиритись чи в процесі подружнього життя погляди можуть змінитись?
автор ПушАпница • 22 июля 2025
Ответ дляБагиня
Ну мій такий самий був, тільки 40рочків. Категорично проти будинку і сказав що не дозволить продати квартиру щоб замість неї придбати будинок. Ну що ж, я образилася що він не розділяв моїх поглядів. Але це мені відкрило очі на те що свої забаганки я маю втілювати сама. І Втілила. Збирала гроші, зайняла що не вистачало і купила будинок. Чоловікові довелося писати заяву у нотаріуса що це майно виключно моє. І він теж образився на цей факт і згодом, коли в нього з´явилися деякі накопичення, вирішив купити нову квартиру. А я його підтримала)) Отакі ролєві ігри привели до того, що в нас тепер у сім´ї 2 квартири і будинок, в якому проводимо півроку. Чоловікові так подобається тут жити в умовно теплий період, що їде сюди при першій нагоді, навіть коли я кажу що залишусь в квартирі. І взагалі я вдячна свому чоловікові за те що свого часу він мені відмовив. Це стало поштовхом і для мене і для нього.
яка гарна історія❤щастя Вам, де б Ви не були)...але як дивно, що не хотів його, а тепер любить
Багиня• 22 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Дякую. І я Вам побажаю знайти оптимальний варіант і для себе і для нього!
автор ПушАпница • 22 июля 2025
Ответ дляviter33
Чудова порада автору - нехай САМА збере гроші і купить
та не хвилюйтесь, у автора він вже є, сама зібрала, до шлюбу, але в ньому робити виявляється треба, то автор сама і робить)
автор ПушАпница • 22 июля 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
В 42 рочки змінилось.
Намалювала йому романтику вечорів при вогнищі,зручність для авто,собачки на вільному вигулі.
Погодився.
Купили коробку.
Далі вже не до роздумів було ))
Довго все добудовували,але так,як нам хотілось.
Ні разу не пожаліли
ну краса)❤
автор ПушАпница • 22 июля 2025
Ответ дляБагиня
Ви помиляєтесь, це зовсім не порада. Це виключно мій досвід. Радити в питаннях сім´ї і відносин не маю ніякого морального права. Тим більше що незнайомій людині. Я особисто звикла отримувати все чого хочу і в більшості самостійно, бо дурна і вперта. Але всі ми різні. Моя історія зовсім не показова, просто історія про те як одне рішення приводить до череди інших і що може з цього всього вирости. Але ж це не калька для всіх.
Ви дуже мудра жінка, і здібна. Дякую❤
viter33• 22 июля 2025
Ответ дляПушАпница
От і відповідь на запитання - в квартирі нічого робити не треба ( в порівнянні з будинком), в будинку ЗАВЖДИ є і буде робота. І її в рази більше, ніж в квартирі. І це робота, яка не оплачується.
Навіщо безкоштовно працювати (якщо тобі і так нормально живеться) - для мене загадка.
Вже не говорю про те, що ’чоловіку 30 рочків’ доведеться працювати безкоштовно (вкладати свій час і свої гроші) в ЧУЖОМУ будинку (тобто, в дошлюбному будинку автора), і ’у випадку чого’ - результати цієї роботи залишаться автору.
От і маєте відповіді на всі запитання
КАПСЛОЧНИЦА• 22 июля 2025
Мужчина не хочет в бытовое рабство
Багиня• 22 июля 2025
Ответ дляviter33
Гаразд, досвід - заробити на будинок самостійно.
Дуже хороший досвід (без сарказму)
У всіх був би такий досвід - непотрібна ’дурь’ з голови би набагато швидше вивітрилася.
П.С. з ’плюсів’ будинку бачу лише, що в ньому електрокар заряджати вночі дешево)))
Дякую, ну це був зовсім не будинок моєї мрії. Були б більше грошей, то і варіанти би дивилась інші. Тут скоріше я купувала вдалу локацію, землю і як не дивно відносно нову споруду флігеля. Думала що поступово з нього зроблю основний будинок. Але потім все перепланувалось і зробила ремонт в старому будинку. Із плюсів це впершу чергу атмосфера, яку не маєш в квартирі. Коли виходиш вранці на террасу, снідаєш, п´єш каву під спів пташок. А коли на вулиці холодно і не затишно, розпалюєш камін, дивишся на вогонь і насолоджуєшся теплом, який він випромінює. Це вода не з міського водопроводу, а зі своєї скважини. Квіти, що милують око. І фізична активність, хоч не хочеш, а мусиш щось робити) в квартирі в нас здебільшого тюлєнічій спосіб життя, то в будинку це повна протилежність. Немає сусідської біганини по голові. Але коли на вулиці вже становиться досить похмуро, холодно, я з превеликим задоволенням повертаюсь в квартиру. Стосовно електрокару може і тут ви праві, але ми маємо машину з бензиновим двигуном, то ці переваги нам не відомі
Багиня• 22 июля 2025
До речі бачу що в нашому ЖК сусіди заряджають електромобілі, кидаючі переноски з вікон)
viter33• 22 июля 2025
Ответ дляБагиня
Я не романтик від слова ’зовсім’
Мені потрібен ’функціональний комфорт’. і ніякі ’тераса, спів пташок , камін, квіти, що милують око і т.п.’ мені не замінять комфорт квартири (де нічого робити не треба, легко і швидко можна добратися до потрібної локації, магазин - на першому поверсі, супермаркет - через дорогу, аптека - за 100м., школа - за 500 м і т.п., не треба стояти в заторах вранці по дорозі на роботу, ввечері - з роботи).
А якщо мені захочеться фіз.навантажень (раз в місяць))) - я пробіжуся на стадіоні чи сходжу в спортзал, а не коситиму бур’яни бензокосою. Вже не кажу про необхідність постійного вкладання коштів (для підтримки будинку і прибудинкової території в належному стані ). І мангал на подвір’ї мене з розуму не зводить)))
Тому з практичної точки зору - для мене будинок програє квартирі ’з розгромним рахунком’, але хто любить усю ту романтику - можливо, має інші погляди
Багиня• 22 июля 2025
Ответ дляviter33
Я не романтик від слова ’зовсім’
Та я наче теж не романтик. І все що ви написали, я теж дуже ціную, я урбаніст. Мені потрібен і магазин близенько, і аптека, і переваги швидкого пересування по місту. Тому я купила будинок в 1км від міста і 7 км до нашої квартири. Я боялася далеко забиратись від цівілізації. Ота вся атмосферність, її стала помічати тільки згодом. І кайфувати від цього! Ну звісно коли оцей весь фон не порушують звуки шахедів і вибухи ракет. Чоловік мій обладнав собі майстерню, він любітєль різного інструменту і в нього є для цього окремий будиночок. Я подарувала йому станок для розпилу, іноді напрягаю його щоб щось мені виготовив. І тут справа не в витрачених грошах і часу, а просто зовсім інший спосіб життя. І це вносить різноманіття в загальну картину.
Непереможна• 22 июля 2025
Ответ дляТанюша
Та канєшна.
Я переселенка зараз вимушено живу в селі в будинку. Це ж вічний день Сурка, буряни, листья, сніг.
Не знаю, з власного бажання переїхала. Вічний кайф і відпочинок.