ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• Изменено 22 июля в 09:42
Хто веде військовий облік на підприємстві і бронює через дію зайдіть, будь ласка
Доброго дня. Немає з ким порадитись, може тут зеайдеться спеціаліст. Проблема в неправильному відображенні для бронювання в дії. Відгукніться, будь ласка, хто в темі
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 09:44
Ответ дляМагиня
Чому не завернуться до своего кадровика?
Бо його немає. І до чого тут кадровик?
Магиня• 22 июля в 09:46
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Бо його немає. І до чого тут кадровик?
Ну Людина яка займається бронюванням
Ви ж якось отримали бронь
Є людина яка подавала ваші ,до неї і звернутися
Ви ж якось отримали бронь
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 09:47
Ответ дляМагиня
Ну Людина яка займається бронюванням
Ви ж якось отримали бронь
Ви займаєтесь бронюванням? Маєте досвід? Можете мені допомогти порадою? Чи ви просто гуляєте по темам?
Магиня• 22 июля в 09:48
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Просто гуляю по темах
У нас на підприємстві є відділ який всім цим займається ,по всіх питаннях заброньовані звертаються туди ,тому і вам рекомендую звернутися до людини яка веде ваше бронюванням,якщо є така можливість!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 09:50
Ответ дляМагиня
Просто гуляю по темах
Ну от чого вставляти свої 5 копійок???
Я займаюся бронювання!! І у мене некоректно відображає дія! Мені немає до кого звернутися! Це логічно не вловили зі стартпосту?? Блін як бісять наші люди
Магиня• 22 июля в 09:50
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну от чого вставляти свої 5 копійок???
Вибачте,що хоть якось хотіла вам допомогти
Сподіваюсь вам допоможуть
Файна дівка• 22 июля в 09:58
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну от чого вставляти свої 5 копійок???
Вообще непонятно, что там у вас неправильно отображается. Пишите в службу поддержки дии о проблеме, если проблема именно в дии.
Если из реестров подтянулись некорректные данные, то тогда выяснять с документами в соответствующих органах
Самоучка• 22 июля в 10:04
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну от чого вставляти свої 5 копійок???
Дія синхронізується з ПФУ. Треба перевірити, чи в кабінеті ПФУ все ок. Якщо так, то до техпідтримки Дії. Ще іноді роблять в кабінеті ПФУ наче звільнення і знову прийом (в оперативних даних), щоб співробітник відображався корректно.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 10:04
Ответ дляФайна дівка
Да все подтянулось правильно вроде.
Всего 12 человек, 2 исключены, 4 забронированых и 5 незабронированых (имеют отсрочку 4 и 1 просто так). А дия пишет, что никого не могу забронировать, хотя должно быть 1 человек доступен. А дия у нас подтянута к телефону генерального. С его телеграма писать неудобно. И в тцк не могу сходить, тк удаленно работаю... сижу вот и чешу репу что делать
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 10:06
Ответ дляСамоучка
Кількість людей правильна, відсрочки/броні правильно.
Неправильно рахує 50%.
У мене 4 мають відстрочку, 1 не має нічого, 4 мають бронь. По ідеї, 1 я можу забронювати, а вона пише 0
Неправильно рахує 50%.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 10:09
Ответ дляСамоучка
Чи дія округляє в меньшу сторону?
9 військовозобов´язаних. 50% це 4,5 людини. Заброньовано 4. П´ятого не дає.
Самоучка• 22 июля в 10:17
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Чи дія округляє в меньшу сторону?
у Вас 4х4, треба брати ще одну людину з відстрочкою, щоб забронювати останнього...
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 10:26
Ответ дляСамоучка
Ясно. А порахувала, що у мене 5 в запасі на 4 заброньованих. Це ще 1 ’вільний’.
Виходить, це я неправильно порахувала.
Дякую.
Виходить, це я неправильно порахувала.
Дякую.
Детские_Будут?• 22 июля в 10:48
Ответ дляСамоучка
Так в неї ж є ще один без броні , разом 5, має давати змогу ще одного забронювати
Детские_Будут?• 22 июля в 10:49
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Виходить, це я неправильно порахувала.
Дякую.
Виходить, це я неправильно порахувала.
Дякую.
Ви правильно порахували, 5 військовозобов’язаних без броні , має бути можливість забронювати 5
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 10:57
Ответ дляДетские_Будут?
А ви звертались колись в дію в підтримку?
НеКонец-Света• 22 июля в 11:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну от чого вставляти свої 5 копійок???
Ну значит обращайтесь к своему работодателю, пусть вам курсы повышения квалификации оплатит, и курсы этики заодно!
Мы здесь причём что он экономит деньги на развитии сотрудников?
МамОмужа• 22 июля в 11:50
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
звертались , вони завжди допомагають. На Фейсбук напишыть - там скорыше за все выдповыдають
вот сюда попробуйте :
Керівник служби підтримки в Дія
вот сюда попробуйте :
Керівник служби підтримки в Дія
Детские_Будут?• 22 июля в 12:34
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Зверталася , але не з приводу військового обліку. Допомогли оперативно
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля в 13:13
Ответ дляДетские_Будут?
Па як це відбувається, піжкажіть, будь ласка. У нас дія підвязана до даних і телефона генерального директора. То, може, треба змінити номер на мій, наприклад, а потім назад на нього?