13чудоСВЕТА• 22 июля в 18:43

Перетин кордону чоловіком без паперового військового квитка

Що пишуть в офіційних джерелах і на сайтах я знаю. Цікавить особистий досвід , вийшла у мене дискусія з колегою на тему: чи обов´язково для перетину кордону військовозобов´язаний з відстрочкою (багатодітний чи інвалід, наприклад) повинний мати паперовий військовий квиток? Чи вчасно оновленого Резерву достатньо?
Нога на ногу• 22 июля в 18:44
Обовʼязково мати військовий квиток. Зараз без нього нікуди.
вре_Динка• 22 июля в 18:45
У нас завжди просять документи паперові, коли виїжджаємо. Наче нещодавно один знайомий забув і показав резерв+, і так як він неодноразово виїжджав то його пропустили, але на скільки це правда я не знаю
автор 13чудоСВЕТА • 22 июля в 18:45
Ответ дляНога на ногу
Тобто паперовий?
Борисфенка• 22 июля в 18:45
На всіх біженських форумах пишуть, що паперовий квиток обов´язково.
Що там в законах, не цікавилася, чоловік невиїзний.
Нога на ногу• 22 июля в 18:45
Ответ для13чудоСВЕТА
Тобто паперовий?
Так, з військомату.
автор 13чудоСВЕТА • 22 июля в 18:47
Ответ дляБорисфенка
В законі пишуть ´´або´´

чоловіки віком від 18 до 60 років, які планують перетинати кордон, зобов´язані мати при собі військово-обліковий документ (військовий квиток, приписне посвідчення або витяг з Резерв+ із відповідними відмітками)
Борисфенка• 22 июля в 18:50
Ответ для13чудоСВЕТА
В законі пишуть ´´або´´

Практика показує, що прикордонникам байдуже те ’або’.
Типова картина - їде автобус, повний жінок, прикордонники йдуть до одного-єдиного чоловіка і пробують на зуб всі папірці хвилин 20-30.
Бритоножка• 22 июля в 18:50
автор, а що будете робити, якщо на кордоні пропаде інтернет або у прикордонників ляжет система(що часто буває).?
Бритоножка• 22 июля в 18:52
Ответ для13чудоСВЕТА
В законі пишуть ´´або´´

ось вам і відповідь, треба паперовий мати.
автор 13чудоСВЕТА • 22 июля в 18:53
Ответ дляБритоножка
Я нічого не буду робити, я не чоловік )
Але чисто технічно на такий випадок готуючись перетнути кордон, я би роздрукувала витяг з Резерву на принтері.
Питання було про інше.

Я і квитки на потяг чи літак завжди друкую, хоча вони є в додатку в телефоні
Бритоножка• 22 июля в 18:55
Ответ для13чудоСВЕТА
Я нічого не буду робити, я не чоловік )
Питання було про інше.

я теж, друкую все
вре_Динка• 22 июля в 18:59
Ответ для13чудоСВЕТА
Я нічого не буду робити, я не чоловік )
Питання було про інше.

а в чому проблема взяти військовий квиток?
він вже роздрукований, в ньму вже вклеєний штрихкод, нашо ризикувати з роздруківками?

квитки на літак друкувала тільки коли в Ізраїль їздила там треба було все друкувати і квитки назад и житло забукане, і страховку, і запрошення
Гитта Ягг• 22 июля в 19:00
Ответ для13чудоСВЕТА
Я нічого не буду робити, я не чоловік )
Питання було про інше.

Витягом можно подтереться. Для прохождения границы нужны абсолютно все документы в бумажном виде. Вообще все.
Пофиг, что и где пишут и нравится вам это или нет. Все военные билеты, отсрочки, справки о болезни, все вообще должно быть оригиналами с печатями.
Капитошечка• 22 июля в 19:00
Ответ для13чудоСВЕТА
Тобто паперовий?
А ця відстрочка оформлена у тцк відповідним чином з проходженням влк? Бо сама по собі багатодітність та інвалідність без відмітки вашого тцк не дає права на перетин кордону.
Белоснежко• 22 июля в 19:04
Чоловік їздив без паперового
Мядуза аля моргонер• 22 июля в 19:06
Ответ дляБритоножка
В таком случае не пропустят как раз, даже с бумажным. Была свидетелем, как в поезде в перемышль, мужика мурыжили около часа именно потому, что не могли посмотреть в базе, был плохой инет.
Им нужны и куча бумаг, и базы в интернете.
Капитошечка• 22 июля в 19:10
Ответ для13чудоСВЕТА
Я нічого не буду робити, я не чоловік )
Питання було про інше.

Резерв прикордонників мало цікавить - це вам інфа з перших вуст так би мовити.
Але я здогадуюся, що ваші питання пов´язані з відсутністю війскового квитка, тому якщо так, то лише оформлювати з проходженням влк.
автор 13чудоСВЕТА • 22 июля в 19:16
Ответ длявре_Динка

У людини є інвалідність (ще до війни), є оновлений минулого року резерв, в ТЦК черга, час і тд, і тп, чи просто йти не хоче, неважливо, готуємо документи на відрядження, каже, що його і без паперового випустять, бо в законі написано ´´або´´, і на гарячій лінії прикордонної служби йому теж говорять ´´або´´.
Моя інтуїція каже, що це ´´або´´ працює лише в сторону паперу )
вре_Динка• 22 июля в 19:18
Ответ для13чудоСВЕТА
це на яких прикордонників нарветься.
памʼятаєте як в новинах в минулому чи позаминулому році крутили як ветерана без двох ніг не випустили, бо не було всіх відповідних документів

тому я б не ризикувала, особливо якщо вперше виїжджає. в мене чоловіка перші два виїзди пісочити намагалися, при тому що в нього всі документи були. зараз вже нормально ттт.
автор 13чудоСВЕТА • 22 июля в 19:21
Ответ дляКапитошечка
Відстрочка оформлена онлайн через Резерв. При наявності інвалідності ВЛК проходять лише за власним бажанням
Капитошечка• 22 июля в 19:33
Ответ для13чудоСВЕТА
Тобто військового квитка немає? Тоді пишіть листа на прикордонну службу щоб вам відповіли чи буде достатньо резерву. Відповідають десь 7-10 робочих днів. Але і на це сподіватися не варто. Прикордонники можуть завернути без військового квитка на раз-два, особливо якщо перший виїзд.