Мама Чели• Изменено 22 июля 2025
Дівчата, потрібна порада по пральній машині
Потрібно, щоб на дачі виручала, і постільну білизну попрала, і рушники, і натільну білизну АЛЕ немає водопроводу, єє просто криниця, порадьте яку вибрати ? Але не громіздку. бо нема де ставити до 4 кг прання бажано напівавтомат, можливо
Наполеон Бонапарт• 22 июля 2025
Ця реально класна. Вам потрібна трохи менша, наскільки я зрозуміла. Пошукайте, може є менші Сатурни.
Мама Чели
• 22 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Дуже дякую за пораду.
А вона віджимає наприклад підковдру простиню і наволочку все разом чи потрібно окремо?
Наполеон Бонапарт• 22 июля 2025
Ответ дляМама Чели
Дуже дякую за пораду.
Там треба дивитися по місткості центрифуги. Маленькі до 1 кг. Ця, здається, може віджати і ковдру. Camry польські ще хвалять. Хочу собі теж якусь манюню полуавтомат на випадок подорожі і якщо щось невелике типо трусів та шкарпеток попрати.
Мама Чели
• 22 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
я от ще думаю, чи потрібен той віджим? Може, взяти без віджиму?
Наполеон Бонапарт• 22 июля 2025
Ответ дляМама Чели
Це тоді буде по типу Малютки. Бачила наша є така, здається Агат.
Мама Чели
• 22 июля 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та ні, мабуть, буду брати ту, що порадили Ви!
Наполеон Бонапарт• 22 июля 2025
Ответ дляМама Чели
Може навіть краще Camry, бо Сатурни вже повністю китайські. Раніше були наші зборки.