Цикавенная• 23 июля в 08:42

Ліміт на оплату

Доброго дня! Скажіть , будь ласка , а як ви оплачуєте наприклад на букінгу отель , якщо ліміт на оплату зараз во всіх банків не більше 100 тис гривень , а це 2 тис євро , а треба купити квитки це 1000 євро , отель коштує 2100євро плюс , коли прилетимо треба купляти в магазині продукти це ще десь 500 євро , а ліміт не більше 2000 тис євро -100 тис грн . Я зовсім не розумію ,хочу готівкою , а всі готелі просять одразу оплату он- лайн чи може хто знає як треба знайти на букінгу щоб оплатити готівкою при заселенні ??щось я не можу знайти , це реально зараз по таких лімітах знайти оплату готівкою ?? Дякую
автор Цикавенная • 23 июля в 11:02
Ответ дляЗайченя
на гривневой точно есть. Нужно попробовать валютную
Так ось і я переживаю, зараз куплю квитки з гривневої картки 100 тис , а з валютою не зможу за готель оплатити , бо ліміт ….😵‍💫
Зайченя• 23 июля в 11:03
Ответ дляЦикавенная
Разными банками получится
ПушАпница• 23 июля в 11:49
Ответ дляХаДиДиШь
Тобто те, що в даному першоджерелі мова йде про валютні картки (цитата: карти, відкриті українськими банками до рахунків в іноземній валюті) а ми тут про гривні, то нічого?
Про валюту картки автор, наче, не писала.
Так, для розрахунку за проживання закордоном краще використовувати валютну карту.
ХаДиДиШь• 23 июля в 12:27
Ответ дляЦикавенная
Хто знає за монобанк ?? Вони відповідають ліміт 100 тис і все
Що ви спитали конкретно? Чи можна використати 100 тис з гривневої карти + ще 100 з валютної?
ХаДиДиШь• 23 июля в 12:30
Ответ дляПушАпница
Автор писала про ліміт 100 тис а це стосується тільки гривневої. А щодо ’краще’ то багато що є краще за інше. Ми обговорюємо те, що є
автор Цикавенная • 23 июля в 14:20
Ответ дляХаДиДиШь
Тобто з валютної точно немає обмежень ?