осень харашо• 23 июля в 08:56

Скатертина на стіл щоб легко прати. Не 100% натуральна. Що то має бути?

Який склад
Мені треба в альтанку , яку здаю людям в оренду
Мені треба щоб вона бла біла, бо часто др, щоб виглядало святково
Треба щоб тканина легко пралась, і плями не вїдались навічно
Порадьте плз
буреЛОМКА• 23 июля в 08:58
Є скатертини для ресторанів
Потринділиця• 23 июля в 08:58
Тканину не раджу задовбаєтеся її прати і виводити плями.
Краще клійонку на ринку є багато нарядних варіантів просто білу, без ажуру.
Суцільна зрада• 23 июля в 08:59
Это будет одноразовая скатерть. Её убьют в первый же день
автор осень харашо • 23 июля в 08:59
Ответ дляПотринділиця
А хіба така буває? Я купила а вона з текстурою
І реально важко відмивається((( повїдалось теж
Куда ж без меня• 23 июля в 08:59
В альтанку для оренди?)) біла клейонка..
автор осень харашо • 23 июля в 08:59
Ответ дляСуцільна зрада
А як же ці кейтеринги скатертини привозять? Вони в них також одноразові?
Суцільна зрада• 23 июля в 09:00
Ответ дляосень харашо
По сути да
автор осень харашо • 23 июля в 09:00
Ответ дляКуда ж без меня
Я не бачила такої
В нас продажться якесь розмальтване
Куда ж без меня• 23 июля в 09:01
Ответ дляосень харашо
Я не бачила такої
В нас продажться якесь розмальтване
так это же альтанка, почему именно белое надо? Есть клейонки с принтом под вышитую скатерть
Потринділиця• 23 июля в 09:01
Ответ дляосень харашо
Бувають тільки ціна трохи кусається але вона довговічніше чим тканина.
Питайте продавців, відкрийте ту упаковку і зрозумієте що таке як вам треба чи ні.

Перевірено на своїй дачі.
Моторошні троянди• 23 июля в 09:35
Ответ дляосень харашо
Кейтерінг здає скатертини у хімчистку,або має свою професійну пральню. Вдома так не відіпрати
автор осень харашо • 23 июля в 09:35
Ответ дляМоторошні троянди
Я колись давала постіль у хімчистку, то всі плями лишилися, вони сказали що плями не виводять просто сті рають, ефект такий самий як неначе я вдома пості рала
Завжди недо...• 23 июля в 09:38
Легко прати, не треба прасувати це тільки синтетичні скатертини.

В мене купа скатертин, но обожнюю синтетичну дешеву. З якої навіть складні плями від вина та соусів легко відходять у воді, якщо одразу прати.
автор осень харашо • 23 июля в 09:40
Ответ дляЗавжди недо...

А де ви купуєте, скажіть будь ласка
Завжди недо...• 23 июля в 10:14
Ответ дляосень харашо
А де ви купуєте, скажіть будь ласка
Дешеву купувала на 7 км.
Можна пошукати на пром, о.х,навіть на на цьому сайті.
Склад 100% поліестр.
Всех анонимов аноним• 23 июля в 11:51
На Алі, там під розміри. Поліестер брали. Подобається, нічого не впитується, протер і все.
автор осень харашо • 23 июля в 12:42
Ответ дляВсех анонимов аноним
Можете показати посилання або просто фотографію як воно виглядає. Дуже вам дякую
Всех анонимов аноним• 23 июля в 15:33
Ответ дляосень харашо
Пошукайте тут.
https://tinyurl.com/vjfebwbf
Купували тут:
https://tinyurl.com/2nspdznd