Радостина• сегодня в 11:56
Хто дивився Ти - Космос?
Як вам?
Радостина
• сегодня в 12:02
Ответ дляПокорительная
мне сказали там маты русские - я такое не смотрю
Пиздешь😁
Alpha Centauri• сегодня в 12:02
Мені сподобалось.
Але! Є дуже багато проколів типу акторської гри, зімʼятий сюжет на початку… оцей суржик, який пхають кожну секунду. Перша половина фільму ні про що. Потім дивитися було цікаво.
Але все таки фільм лишив свій осад - кілька днів ходила під враженням. Ідея гарна, а втілення на 3-…
Покорительная• сегодня в 12:04
Ответ для Alpha Centauri
Мені сподобалось.
матерятся в фильме? а то автор говорит что не
Alpha Centauri• сегодня в 12:04
Ответ дляПокорительная
Так. Кацапський мат там є) і багато
Alpha Centauri• сегодня в 12:04
Ответ дляПокорительная
Я б сказала що з цим навіть переборщили. Занадто багато👀
Покорительная• сегодня в 12:05
Ответ для Alpha Centauri
Так. Кацапський мат там є) і багато
нафига такое снимать не понимаю - неужели нормализация русского мата сейчас задача такая у всех
молодежь и так сейчас матерится при взрослых как так и надо
Покорительная• сегодня в 12:06
Ответ для Alpha Centauri
поэтому мои гривны они не получат в кассу
Alpha Centauri• сегодня в 12:07
Ответ дляПокорительная
Ну, я теж так подумала. І там головний герой - космонавт, розмовляє на якомусь жахливому суржику (ну, так, кажуть, розмовляє пів Хмельниччини), але раніше суржик не нормалізовували, не показували в кіно на такому рівні. З цим треба бути обережним я думаю.
Alpha Centauri• сегодня в 12:09
Ответ дляВЫВсеВрете
Иду сегодня на 15.30. Посмотрю
Чекаємо на звіт
Прикуси Язика• сегодня в 12:09
Прекрасний фільм. Я в принципі фанатка Павла Острікова, але від фільму нічого серйозного не очікувала, пішла просто щоб підтримати українське кіно, доки чекала доньку з побачення, щоб перебути час. Пішла сама, без очікувань, і це було щось неймовірне. Я і поплакала, і посміялась і залишилася з супер приємний післясмаком від драматичності фіналу. Вже другий тиждень намагаюсь піймати білети на ранкові сеанси, щоб завести туди куму, але через графіки відключень світла не вдається :(
Ответ дляПокорительная
Шукають собі дешевої популярності у певної аудиторії. Якщо й хотіла подивитись, тепер -не піду. Нудить вже від тих матюків.
Покорительная• сегодня в 12:09
Ответ для Alpha Centauri
так - прям как будто у авторов отвращение к литературной мове - она и так забита зашугана еще и в кино ее применять стесняются
Ответ для Alpha Centauri
Зараз взагалі тренд - нормалізувати все підряд. Матюки, срач вдома, психічні розлади..... Мода така. Let´s normalize ...
Alpha Centauri• сегодня в 12:13
Ответ дляРеалістка
Дуже влучно))
Жена миллионера• сегодня в 12:15
Зібралися святі люди, які мат не вживають і говорять виключно літературною мовою)
Кіно чудове. Повний зал людей був, ще й у кінці фільму аплодували, вперше таке бачу, хоча ходжу на усі українські фільми.
Покорительная• сегодня в 12:18
Ответ дляРеалістка
ну срач дома это личное дело каждого - если соседи не страдают
я когда сдавала квартиры на него даже не смотрела
а вот мат тригггерит особенно от детей
Покорительная• сегодня в 12:22
Ответ дляЖена миллионера
мне 53 я никогда не материлась - материлась подружка одно время и то прикольно а не кондово например - в этом магазине продается всякая поебень. такие легкие матерные акценты в разговоре
сейчас молодежь матерится очень грязно неприятно
Ответ дляЖена миллионера
На 95й квартал -теж завжди повний зал був.
Най хоч раз• сегодня в 12:43
Ответ дляПокорительная
Ніхто від цього не втратив.ю несіть свої гривни американському кінематографу.
Ответ дляПокорительная
а вот мат тригггерит особенно от детей
Ну так і сприймати срач треба, як особисту справу хазяїв, а не як ’...подивиться, який в мене срач, але це нормально’. Тоді виходить, що ті, в кого немає срачу -ненормальні. Для когось-нормально, для інших - ні. Для чого це примусово нормалізувати?
Козачка• сегодня в 12:46
Мені дуже сподобався фільм. Ходила з донькою 13 років вона взагалі вражена
Вийшли з залу опухші від сліз
Покорительная• сегодня в 12:46
Ответ дляНай хоч раз
я старым добрым пиратским способом смотрю американское
люблю такую тематику одиночество в космосе апокалипсис - прям мое
но авторы могли проявить больше уважения к аудитории
Покорительная• сегодня в 12:48
Ответ дляРеалістка
все нормальные - просто у всех своя система хранения вещей
и да видимо вы почитали последние исследования про связь срача и интеллекта и возмутились
Най хоч раз• сегодня в 12:49
Ответ дляПрикуси Язика
А навішо ви графіки ловите, кіно показують незалежно від графіків. Ми були на сенансі посеред якого мало бути відключення, нас попередили,що потрібно буде посидіти 10 хвилин в темноті поки переключать, але все зробили за 2-3 хвилини і сеанс продовжився.
У мене гарні враження від фільму, один актор заставляє задуматися про важливі речі, суржик там абсолютно норм, це ж не Марафон, та й вислови не сприймаються, як якась вульгарщина, причому що я їх не вживаю взагалі в житті, так загострено, як вище писала, вони там не звучать. Є бжання сходити ще раз, а зараз рідко які фільми чіпляють так, щоб знову їх переглядати, можливо це враження на фоні того життя, яке ми зараз проживаємо.
Ответ дляПокорительная
Я не про зберігання речей, а про бруд, тарганів, липку підлогу і калюжі навколо унітазу. Ви наче не розумієте, що срач -це не просто розкидані речі.
Покорительная• сегодня в 12:54
Ответ дляРеалістка
таке никто не нормализуе - бо це антисанитария
нормализуют именно безлад - типа речи на кресле а не в шкафу или полотенца криво сложенные в ванной
Покорительная• сегодня в 12:56
На Хмельниччині чоловік подав до суду заяву з матюками і його судили за прояв неповаги до суду
а в вино митци им можна выявляти неповагу
еще и дети смотрят - неужели они бы меньше впечатлились если б те же диалоги и монологи были литературными
И_В_офигительных_штанах• сегодня в 12:59
Ответ дляКозачка
Вийшли з залу опухші від сліз
Навіть мій старший син якому 33 і він воїн - плакав в кінці.