Так точно!• 23 июля 2025

Львів, вокзал, кімната відпочинку

Може комусь доводилось користуватись, чи можна її замовити безпосередньо після прибуття до Львова, чи це потрібно робити завчасно? Може бути, що не знайдеться такої на 2-х осіб? Що в ній є? Як це взагалі виглядає? Буде де привести себе в порядок? Виїзд зі Львова о 06:30. Приїдемо туди в 23:30+- Буду вдячна за корисну інформацію
УбилаКеннеди• 23 июля 2025
Просто красавица• 23 июля 2025
Ответ дляУбилаКеннеди
фото
Автор же про Львів запитує
Баба Йога• 23 июля 2025
зал ожидания или вы о другом?
автор Так точно! • 23 июля 2025
Ответ дляБаба Йога
зал ожидания или вы о другом?
напевно, ні. Треба лягти і поспати, гугл пише є якісь кімнати відпочинку, що воно таке - без поняття
Зубачистка• 23 июля 2025
Я вообще не уверена, что они существуют, я просто место в хостеле сняла в трех шагах от вокзала
Баба Йога• 23 июля 2025
Ответ дляТак точно!
даже не слышала о таком, простите
автор Так точно! • 23 июля 2025
Ответ дляЗубачистка
порадьте, що за хостел, будь ласка
Куплю орехи• 23 июля 2025
Ответ дляТак точно!
Зі сторони 1 перону. Де безкоштовний туалет і душ
Не рахую, а вважаю• 23 июля 2025
Спробуйте завчасно, але це малоймовірно, колись тут хтось намагався і не додзвонився.
З місцями, як повезе. Умови: чисто, душ, туалет, мікроволновка, чайник, білизна постільна нормальна, рушники. 2 місних, наскільки пам´ятаю, немає, 3 і більше.
автор Так точно! • 23 июля 2025
ооо, то воно таки існує)), спробую, дякую
Мейк-ап форева• 23 июля 2025
Ответ дляТак точно!
немає там де спати, тільки сидіти в окремому залі.
Щоб спати, треба якийсь готель чи хостел знімати.
Конфиденциальность• 23 июля 2025
Ответ дляТак точно!
Я помню мы пару лет назад на самом вокзале снимали номер переночевать, было относительно не дорого нам как хостел почти вышло на 3х, как сейчас не знаю
Протру пилюку• 23 июля 2025
На втором этаже со стороны платформ комнаты отдыха. Можна без предварительного бронирования, главное, чтоб были свободные места. В комнатах чисто. В порядок себя привести можно, душ в комнате, туалет в коридоре.
+380 67 323 0403 это их номер.
культУра• 23 июля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Ще й як є. Була ціна 380 грн з особи. З душем, звичайні кімнати
Зубачистка• 23 июля 2025
Ответ дляТак точно!
порадьте, що за хостел, будь ласка
’У Эльжбеты’