Барабасиха• Изменено 23 июля в 18:44
Це нормально поїхати в країну на 10 днів і кожні 3 дні переїжджати в інше місто
Щоб Побачити все що хотів
Є маршрут, сусідні міста в одному напрямку
Тобто щоб їхати тільки вперед, і в останній день повернутись назад в аеропорт на початкову точку
Завжди мало• 23 июля в 20:10
Если на машине то норм, если общественный транспорт то очень хорошо спланированным маршрутом. С сыном активно с его 3х лет катаемся, но в подавляющем большинстве случаев с машиной на большую часть путешествия.
SnowMaiden• 24 июля в 00:37
Нормальный лайфхак, особенно для курортного сезона: чем просить уборку, получать по умолчанию плюс по 2-3 ночи можно выловить хорошие цены. Если без багажа, идеально для осмотра страны
Шальная коклетка• 24 июля в 22:35
Колись ми проїхалися з донькою від Мілану до Соренто і моря внизу за приблизно 5 тижнів. На кожн місто по 3-4 днів.
Прилетіли в Мілан, назад у Київ вилітали з Неаполя.
За цей час визначилися де сподобалося, де ні. Потім поверталися вже на довгий час туди, де зачепило - Гарда, Комо, Амальті, Мета, Неаполь..
Ех .. які ж ми щасливі та безтурботні були((