СирОжино пирОжино• 23 июля 2025

Як доїхати з Одеси у Чорноморськ?

Чи є з автовокзалу на Колонтаївській пряме сполучення? Читала, що їде 27 трамвай, але карта не видає його.
Потрібна вулиця Данченка у Чорноморську.
Ай нід хелп, бо мозок зламався.
Гуляю босоніж• 23 июля 2025
70 маршрутка, 25 маршрутка.
То Вы путаете с Черноморкой, куда идёт 27 трамвай.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 23 июля 2025
Трамвай в Черноморск?
годовасик• 23 июля 2025
Таксі візьміть. Швидше приїдете
Гуляю босоніж• 23 июля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Трамвай в Черноморск?
А шо, на поселок 7- 2 часа 20 минут шла, пускали, до Черноморска быстрее будет.
Гуляю босоніж• 23 июля 2025
С Черноморки ещё 15 маршрутка на Черноморск( Ильичевск) идёт.
Дай подивлюся• 23 июля 2025
Вам нужен город Черноморск (Ильичевск бывший) ? Или Черноморка - район Одессы?)
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Чорноморськ.
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
70 маршрутка, 25 маршрутка.
Блін, точно. Мені Чорноморськ потрібен. Ще й в ШІ запитала, то бреше, що у Чорноморськ йде
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ длягодовасик
Таксі візьміть. Швидше приїдете
750 грн...
Гуляю босоніж• 23 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Гугл карты в следующий раз спрашивайте.
Тішуся неперетішуся• 23 июля 2025
В Черноморск идут маршрутки 25 и 70. 25 со Старосенной, 70 с автовокзала Привоз.
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Гугл карты в следующий раз спрашивайте.
Я запитала. А потім перепитала у ші
Тішуся неперетішуся• 23 июля 2025
Данченко это перед сфетофором выйдете, спросите у шофера.
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Тобто з Колонтаївської перейти на Старосінну і на 25. Доїхати до Привозу і сісти на 70?
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Дякую.
Тішуся неперетішуся• 23 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Нет, на 25 можно сесть на Старосенной площади, это рядом с ж.д. вокзалом. Она идет прямо в Черноморск. Или на 70 маршрутку на автовокзале Привоз. Зачем вам Колонтаевская?
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автобус прибуває на автовокзал на Колонтаївській. Звідти потрібно добратись до Данченка ( Чорноморськ).
Тішуся неперетішуся• 23 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Поняла. Вам нужен ж.д. вокзал. Садитесь на 8 тролейбус в сторону центра, выходите на ж.д. вокзале, там перейти по подземному переходу к ж.д вокзалу, слева будет остановка маршруток, там ждите 25 маршрутку.
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
О, тепер зрозуміла. Дякую за детальну відповідь, бо мій мозок закипів)
Тішуся неперетішуся• 23 июля 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Всегда пожалуйста. Колонтаевская, это центральный автовокзал, а вам нужен ж.д. вокзал.
автор СирОжино пирОжино • 23 июля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так, від жд стало ясніше. Я заплуталась у автовокзалах.