Кусачая Я• 23 июля в 22:42

Школи Києва.Чи задавали вам з англійської мови коли ви вчилися вчити тему

Вчити тему напамʼять?Це такий надрукований не дуже великий текст на аркуші А4 і коли я вчилася в школі,нам починаючи з 2 класу і щороку задавали вчити напамʼять цей текст і потім біля дошки розповідати.Вам теж таке завдання ставили? Чи вашій дитині (якщо є) ?
Бокс-орун• 23 июля в 22:46
Мне - да, ребенку не знаю.
кураГАЛЯ• 23 июля в 22:46
Так. Давно було. Але це не робоча схема для вивчення англійської
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:47
Ответ дляБокс-орун
Мне - да, ребенку не знаю.
Как это не знаете?Вы что,уроки не проверяете у него?Мне тоже задавали,это сущий ад был.Ладно стих ещё куда ни шло.Он хотя бы в рифму,так проще учить,легче гораздо.
Весела пiсенька• 23 июля в 22:47
Нам такого в школі не задавали. В нас від англійської мови предмет в школі містив тільки співзвучну назву, здається.
Дитині на кожні вихідні задають вчити діалог або текст (проза), але не дрібним шрифтом на А4. Десь А5)))
Бокс-орун• 23 июля в 22:49
Ответ дляКусачая Я
Нет. Она сама уроки делала. Ну если слова учить для диктанта, могла ей подиктовать.
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:49
Ответ длякураГАЛЯ
Це жахіття якесь.Над нами теж так знущалися.Ніколи не забуду.Зараз було б не важко,а тоді це просто каторжною працею здавалося.2 клас 2004 рік.Спеціалізована школа з англійської мови,а на даний час вже ліцей.
Весела пiсенька• 23 июля в 22:49
Ответ дляКусачая Я
А що вас дивує? Я у доньки не перевіряю уроки. Знаю, що вчить на пам´ять, бо їй це важко дається і вона просить її слухати, коли розказує вголос (їй так легше). А що вони там пишуть/читають - я теж не знаю
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:50
Ответ дляВесела пiсенька
Мені класна керівник мого сина і психолог виносять мозок за те,що я у нього уроки не перевіряла.Тепер змушена.
Весела пiсенька• 23 июля в 22:51
Ответ дляКусачая Я
нічого собі....
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:52
Ответ дляВесела пiсенька
Ні,то саме тексти були.Типу про Лондон,або про якогось письменника.Звичайний текст на три абзаци з англійської мови.
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:52
Ответ дляВесела пiсенька
нічого собі....
Ну зараз суворіше контроль над навчанням,дітьми.
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:54
Ответ длякураГАЛЯ
Звичайно що не робоча.Зубрити напамʼять не розуміючи суті написаного.
Весела пiсенька• 23 июля в 22:56
Ответ дляКусачая Я
Аааа, згадала як старший вчив ті тексти... London is capital of Great Briatan... my favorite sport is football... I live in Kiev. I have a big family... здається, то я їх вчила))
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:56
Ответ дляВесела пiсенька
))))))
Весела пiсенька• 23 июля в 22:56
Ответ дляКусачая Я
Чого зараз, донька зараз і вчиться, 6-й клас
автор Кусачая Я • 23 июля в 22:57
Ответ дляВесела пiсенька
Ні,в шостому класі так сильно не довбали темами.А в 2-4 класах сильно задовбували.
Правильно_Валерчик• 23 июля в 22:59
Ответ дляКусачая Я
Ото знущання, аж 3 абзаци вивчити)))
vinika• 23 июля в 22:59
Ответ дляКусачая Я
Обычно, никогда не проверяла ничего. Младшаяя 11 класс закончила
Весела пiсенька• 23 июля в 23:00
Ответ дляКусачая Я
В моїй школі англійську взагалі з 5-го класу тільки починали вчити. То тому що ви в спец. школі були, мабуть, то вас задовбували в молодших класах. Це зараз у всіх англ з 1-го, а з 5-го вже 2 іноземні (у сина ще польська була, в доньки - німецька)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 июля в 23:11
Да. Помню 10-11 класс каждый день учила лист А4 печатным шрифтом. Английская школа Днепр
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 июля в 23:13
Ответ дляКусачая Я
А вы не понимаете для чего задают учить тексты? Точнее не учить, а пересказывать
Мішечок щастя• 24 июля в 13:44
В мої роки багато таких текстів вчили. Моїй дитині задають самому скласти текст для вивчення на задану тему і потім розповісти. Він на ти з англ. тому йому нема проблем :) для мене то було тяжко з тим як нас типу вчили :))
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:52
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Капец.Это ужасно.Ну зато память развивает.
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:52
Ответ дляМішечок щастя
Ну це хоча б творча робота.Так набагато цікавіше і легше.
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:54
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Нам говорили учить.Я уже потом в четвёртом классе врубилась,что нужно пересказывать.Нам говорили чётко слово «учить».
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:54
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ото знущання, аж 3 абзаци вивчити)))
Так.
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:57
Ответ дляВесела пiсенька
Так.У мене з 5 класу була додатково німецька мова,а англійська з 1 класу.Так,спеціалізована школа з вивчення англійської мови,на даний час це вже ліцей.
автор Кусачая Я • 25 июля в 02:59
Ответ дляvinika
Ох повезло вам с детьми и с администрацией школы.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 июля в 08:43
Ответ дляКусачая Я
Это развивает вашу разговорную речь. Чем больше вы говорите, тем сильнее это развязывает язык
автор Кусачая Я • 25 июля в 17:55
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ну да.