Не против• 23 июля 2025
Питання. Це показник несправедливості чи що це?
Тобто, а що, можна мітинги наразі? Наче ж забороняли(?),друге, космічна інфляція, ріст цін, комуналка і тп, події із бусіками, скільки зниклих, тут тем багато, а тут повиходили? Типу ті, хто вийшов розбираються у всих цих набу та ін, чим це страшніше за усе попереднє?
Не розумію нічого, найгірше-то стало оце?
Давайте не будемо сваритися, просто цікаво.
Зашла на 5минут• 23 июля 2025
То чого ви не вийшли раніше ?
Ось я виходила за бездомних тварин минулого року. То що ?
Фісташкова кава• 23 июля 2025
Да во всех приграничных городах люди повыходили на площадь,знать бы с какой конкретноцелью?
Анонім Секретар• 23 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
То чого ви не вийшли раніше ?
Помогло?
ПотеряласЯ Я...• 23 июля 2025
Мені теж здається це театром абсурда... НАБУ, підпорядкуввння, найбільша проблема в Україні, що прямо всі такі ’продвинуті’ сполошилися
ТебеОноНадось• 23 июля 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Особливо малолітки, які там.
ПотеряласЯ Я...• 23 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Побачимо.... що то воно таке, але неспроста то всьо
ТебеОноНадось• 23 июля 2025
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це і так зрозуміло. Змінити владу війною не вийшло, вирішили старим способом.
Фісташкова кава• 23 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Вони в темі,(майбудь )
Не против
• 23 июля 2025
Ответ дляТебеОноНадось
Особливо малолітки, які там.
Доречі так, що не подія певна-спробуй, знайди когось 25+
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Так ви ніколи нікуди і не виходили і не вийдете. Бо лячно. Тож не партесь, вам дійсно складно зрозуміти логіку людей, які можуть вийти і виходять, бо не бояться. Якщо коротко - ніхто за ціни і комуналку своєю шиєю ризикувати не буде, бо воно того не варте.
Не против
• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Спонсор этой сладкой вечеринки уже определен?)
У вас є інфо?
Не против
• 23 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
😄 а за набу будуть?
А ви типу із сміливих? ʼСміливі наразі не живіʼ.
Тобто, все інше для вас ок)..
75В• 23 июля 2025
У нас сегодня один молодняк вышел, при чем многие даже несовершеннолетние были судя по внешнему виду. Это явно оргпнизованно целенаправленно, от чего-то нас отвлекают более серьйозного.
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Ответ дляНе против
😄 а за набу будуть?
Тобто, все інше для вас ок)..
А вам навіщо? Ви хочете щоб я за ваші компослуги по лезу ходила, а ви мені вказівки будете видавать? А нічого вам не злипнеться?
Не против
• 23 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Я не розумію ваших маніпуляцій, вийдіть з теми, тут адекватні люди.
Не против
• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Настолько несмелые и неразборчивые что аж такие темы да под анонимом...
Еще и поиском пользоваться не обучены...
О, боти
Пусин Кукин• 23 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
ага, а от за НАБУ ризикують своєю шиєю)) ну-ну))
ТебеОноНадось• 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
А вы против, все устраивает?
Яника повернуть ( тут підставте кого завгодно) всіх все влаштує.
Зашла на 5минут• 23 июля 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Помогло?
Так, місцева клініка зробила безкоштовну стеріалізацію. Їм компенсували з місцевого бюджету
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Ответ дляНе против
Почніть з загального розуміння як влаштована держава, що таке гілки влади, їх функції і повноваження, що таке суд, прокуратура, набу, сап, дбр, їх функція, чому вони важливі.