Мой завтрак• 24 июля 2025

Анорексия у подростка . Ищу врача в Киеве или области

Набирать вес не хочет, кушать не хочет... опускаются руки
Рассказница• 24 июля 2025
Ответ дляГага Газу
так может это в ваших глазах она тощая? мне в подростковом возрасте тоже тревогу навязывали родственники, а я была норм, 50-53 кг при росте 168, не выглядела дюймовочкой, сейчас на фотки смотрю и вижу пухлые места. Но у мамы, папы, бабушек считалось, что я очень плохо ела)
И в каком же месте можно быть пухлой при таких параметрах? Имт на нижней границе. Норм для астеника и то вопрос. Ещё минус пару кг и месячных нет, волосы сыпятся. Родственники были правы.
Сусановна• 24 июля 2025
Ответ дляГага Газу
Какой у вас сейчас вес?
Сонячний зайчик• 24 июля 2025
Автор, я бачу, що вам тут рекомендують клініки з корекції харчової поведінки, але я вас прошу, зверніться просто до ПНД, я думаю, що в Києві у лікарнях навіть кращі умови, ніж у обласних центрах, не бійтеся. Але не витрачайте дорогоцінний час та гроші на ці клініки.
Я працювала з такими батьками, це жахливо, і подібні центри роками витягують з нещасних батьків гроші, пропонуючи щось малоефективне. Повірте, я маю досвід і у свій час бачила їх у реальному часі.
Я відразу попереджаю, що на стаціонарі втримати дочку буде дуже важким, ви і самі будете на взводі. Але це така методика, лікарі витримують мінімум 21 день дитину під наглядом, обіцяють, що ще трохи поспостерігати і вона поїде додому. Але насправді не відпускають, відстежують її реакцію на стресові події. Повірте, так треба і просто психологічно до цього підготуйтеся. Огорніть дитину любов´ю та участю у її житті, поясніть їй свої почуття, свої страхи. Але не чекайте на співчуття та розуміння, такі дітки настільки психологічно виснажені, що просто нездатні щось віддавати, їм аби себе не втратити.
Не витрачайте час, срочно лікуйте.