KROX@• 24 июля 2025

В KFC хлопець запропонував замовити на окремих екранах

Я так зрозуміла,це щоб кожен за себе заплатив окремо
Це після прогулянки в центрі ми зайшли туди
Ируся-пуся• 24 июля 2025
Для мене така поведінка хлопця це дно. Заплатити за їжу -то копійки. Він би для мене був не мужчиною, а середнім полом
А ось і я• 24 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Которому автор понравится и он будет кружить ее ) ну понятно, что автору этого хочется, а этот гад не оправдал ожидания.
Ви про очікування перебільшуєте.
Навряд чи можна щось очікувати від людини на першому побаченні це знацомство.
Люди дивляться на людину, його поведінку, про що він говорить, як він говорить, чи викине папірець мимо смітника, чи притримає двері.
Ну і от заплатити за каву чи сендвіч це теж маркер.
Не хоче автор зустрічатись з людиною яка матюкається, чи сморкається без носовичка, чи запропонував заплатити сам за себе
Сама собі лікар• 24 июля 2025
Ответ дляА ось і я
Я ніде не прочитала про те що вона була голодна і хотіла відерце крилець.
Це ви зараз самі до придумали?
По-перше, я жартую.
По-друге, якщо це серйозно обговорювати, ви очікували, що вона так і напише, що вона планувала? Якщо пані планувала тільки кави попити, навіщо вона поперлась в KFC? Потрібно було обирати місце, де нічого крім кави та десертів немає.
Самохвалова• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Звісно,що ні
У меня был знакомый, знакомился с девушками, кормил их хорошо на свидании, а потом на выходе из кафе: ’ понравилась еда? Ну, теперь поехали мо мной, теперь твоя очередь делать мне приятно...’
По его мнению, это вполне справедливо.
Вы как, автор, поедете с таким типом, или начнёте ’бороться за свои права’? )
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
А кто сказал, что этому мч автор так понравилась, что он даже гипотетически мог бы думать о продолжении с ней знакомства? Может, он с первого взгляда понял, что не его формат и из вежливости просто прогулялся с ней? А вы уже автору фату пялите
Можна піди відразу,ніхто ж не тримає
А ось і я• 24 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
По его мнению, это вполне справедливо.
А якщо ’ні’ то що той чувак робив далі?
Голубка миру• 24 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Чому одразу усіх? Хай кличе на побачення тільки тих, хто йому дійсно сподобався, а не кого попало.
В мире фотошопа? Он и так старается. Но на фото может быть идеальное лицо, а на свидания приходят разные, странные, сутулые, зажатые, убитые вселенскими проблемами или развратные. На то они и свидания, чтобы посмотреть на человека в живую.
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Я заміжня. Але якщо захожу з іншим чоловіком в мак чи кав´ярню то плачу за себе.
Я бачила ,що чоловіки колеги платять за жінок
Рву и мечу• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Можна піди відразу,ніхто ж не тримає
Возможно, он не настолько хам 😉 ну реально, вас задело, что он не заплатил за кофе, но вам было бы ок, если бы он, увидев вас, развернулся и ушел?
рукиЖимолости• 24 июля 2025
Вообще это поколение 40 плюс пишет что мужчина должен всегда платить. Не должен. 50 на 50 самый приемлемый формат отношений. И не надо про детей. Мой сын например их не хочет. Моя дочь их не хочет. У сына скоро свадьба и девушка тоже Чайлд фри. Он может купить ей подарок, угостить , но и она его. У дочери парень, та же история. И они считают это справедливо. Кстати свадьбу сыну оплачиваем мы напополам с родителями невесты.
Фляшка на трьох• 24 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Тоді навіщо йому на побачення бігати, якщо у нього інші цілі?
Вас послухати, то хай тільки працює і про побачення не згадує. А дівчинка може собі дозволити і не працювати і на побачення бігати
Голубка миру• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
За своих жинок или вообще за всех и за вас в том числе?
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляСама собі лікар
Вона і планувала ведерце крилець та все інше.
А тут така халепа - різні екрани.
Ні,я не планувала відерце крилець хоча б по тій причині,що я вегетеріанка,так що повз ваші примітивні припущення
Самохвалова• 24 июля 2025
Ответ дляЕлена 1919
В Европе доравноправились,что женщины и рожать не хотят от таких пополамщиков.да и вообще не рожают, Европа стареет не по дням,а по часам
Эмигранты туда понаехали - нарожают )
Почекуха• 24 июля 2025
Не гайте час на таких чоловіків) Навіть при спілкуванні на СЗ їх видно здалеку.
Я працюю, маю машину і квартиру. Можу собі оплатити вечерю у ресторані, не питання. На діловій зустрічі нормально платити кожен за себе( хоча зазвичай зустрічі по роботі там не проходять).
Але запросила на побачення 31однорічна особа чоловічого полу і КФС кожен окремо?)))
Та, ну нах)) мамина бубочка.
Мені 27, заміж не поспішаю. Є з кого обирати.
Сама собі лікар• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Ви завжди така нудна?
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляБарвіночка
Дискутанты, вас не смущает, что у автора это свидание, а не знакомство? Т е. она с ним уже встречается. И, судя по тому, что она не озадачилась никаким вопросом, будет и дальше встречаться.
Я бы, я бы... ’Чесне слово, як діти!’))
Це перша зустріч була
Поліцейський патруль• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Хто запропонував той заклад?
Манка Я• 24 июля 2025
Мужик - дно, шлите его нахер
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляБлакитна устриця
У меня было очень много свиданий
И нормальные мужчины, во первых, не пригласят в Мак или Kfc
Я бы уже бежала и не тратила время
А во вторых, повторяюсь, если им девушка нравится, и они хотят втопого свидания- они всегда угощают. Всегда.
Він і не запрошував,це в процесі зайшли туди
Поліцейський патруль• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Це перша зустріч була
Тим паче він міг сказати ДО кафе, що не розрахував на двох і чи не будеш проти оплатити сама
Кишмишная Мая• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Працювати можна із 16 років
Можно и с 14 и что ? Работать вместо учебы ,чтоб водить девочек в Мак ? А девочки не хотят работать в 16,чтоб оплатить себе гамбургер?
Самохвалова• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Рис із куркою , розійшлися по домівках
Ну Вы ж провели время в приятном мужском обществе, получили дозу мужского внимания
Луноликая Вика• 24 июля 2025
Ответ дляКишмишная Мая
А кто сказал ,что эта женщина подошла мужчине?
Навіщо він її на побачення покликав, якщо не підійшла?
Скажений гудзик• 24 июля 2025
Ответ дляKROX@
Чому так думаєте?
Йому 31 і звати його Микола?
Я подумала, вам лет по 13-14
Кишмишная Мая• 24 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Логика -то не ваше
А как понять ,что женщина не понравилась ,если не общался с ней вживую ? Не задумывались ?
Луноликая Вика• 24 июля 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Наши кошельки с нашими деньгами, останутся только у нас. 👍
Все приживалы пойдут на юх. С
Пригостити кавою = приживали?
автор KROX@ • 24 июля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
А сексу?
Луноликая Вика• 24 июля 2025
Ответ дляСамохвалова
По его мнению, это вполне справедливо.
І що, дівчата їхали з ним відпрацьовувати пайку?
Луноликая Вика• 24 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
В чому проблема перед запрошенням на побачення поспілкуватися через відеодзвінки?