Білий Лосик• 24 июля 2025
Давайте порівняємо доходи українців.
Пишіть населений пункт, кількість членів сім´ї, загальний дохід, чи своє житло.
Черкаси, три людини, 40000, своя квартира.
Элька-Карамелька• 24 июля 2025
одесса, 1 взросл+ подросток+пенсионерка+ кошка.. доход 45+5 (алим)+4 (пенс)+8 (аренд) . жилье свое + доход от квартирі, принадлежащей пенсионеру - маму забрали к себе по состоянию здоровья
младокошкина• 24 июля 2025
Вінниця, 3 дор.(мама інвалід)+2 дітей, орендована квартира, 75 тис. Їжа, лікування, діти, оренда і відкласти не виходить😕Так хочу свого житла🥺
Психологічка• 24 июля 2025
Київ, 2 дорослих + дитина, кіт.
Дохід - постійний 130к + пасивний, не постійний - від 0 до 60к.
Квартира своя велика для проживання, маленька - під інвестицію та оренду.
Помидорина• 29 июля 2025
2 взрослых, + скоро появиться маленький.
Доход 12 тыс ( раньше было 70, мужа сократили, пока подработки)
Жилье свое