кнопкодав• 25 июля 2025
Тема про оземпік
Випадково натрапила на зарубу в соцмережі з приводу оземпіка.
Як завжди є нормальні коментарі в дусі "ні, не варто і чому", і купа агресивних коментарів на кшталт "ви ідіотки, а я розумна".
Вирішила дослідити, хто ж ті агресивні хейтерши. Перейшовши в їхні профілі, виділила три основні категорії:
1) Жінки недоглянуті, часто з зайвою вагою. Логіка мабуть "я не сяю, і вам не варто".
2) Фітнес-кралі. Там суцільні фото в залі раком, боком, з гантелями. Тут логіка очевидно - "Я пашу, а ви хочете все задарма".
3) Дівчата астенічного виду, яких навпаки хочеться догодувати. Я думаю, вони в принципі не розміють, що таке зайва вага і чому це для багатьох проблема.
Особисто я легкодухе трусло і оземпік просто боюсь приймати. А так би точно наважилась, бо я вже втомилась півжиття боротись з тими 7-10 зайвими кг.
То як ви думаєте, чи варто? Можливо поділитесь своїми відгуками?
Перш ніж писати овно-коментар, перевірте, чи не вписуєтесь ви в перелічені вище категорії)) Сподіваюсь, після мого опису, тут буде з ким обговорити дану тему))