Ширли-Мырли• Изменено 25 июля 2025
Хочу поїхати до коханки мого чоловіка. Які слова підібрати для розмови?
Всім привіт. Живемо з чоловіком вже 17 років. 5 дітей. Ще з молодості (одружились в 18) він їздив на заробітки, осів в Києві.
Будували з ним будинок з 0. Він з бідної сім’ї, я. Не було допомоги.
Заробляв дуже добре, нам гроші відправляв.
За все життя я ні дня не працювала. У мене навіть освіти немає.
Забирати до Києва відмовився - ʼя для вас будинок будував, а ви все кинете і поїдете сюди?ʼ
Там побували його брати, друзі, а мене все не брав.
І тут тиждень тому повідомив, що кидає мене - зустрів любов (йому тільки 35) , нам з дітьми допомагати буде як раніше, і ми з ним як брат і сестра давно.
Ви навіть не зможете уявити мій відчай, якщо не були на моєму місці.
Хочу поїхати до неї і поговорити. Він з нею працює разом. Молода дівчина, як мені казали.
Знаючи характер мого чоловіка, добивався її він.
Які слова мені підібрати? Що сказати?
Хто буде казати, що це не перша зрада - я знаю. Але він дітей страшенно любить, на мене грошей ніколи не жалів.
Які слова мені підібрати? Що сказати?
Усатая полосатая• 26 июля 2025
Ответ дляВишиванка
Да она от алиментов повесится, что новоявленный на 5 детей выплачивать будет )
Після 3 поф - більше 50% не утримують, бухгалтер має це знати.
Пугачиха• 26 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Причём здесь наказание для любовницы ? Муж автора их отец, он должен нести за детей такую же ответственность, как и автор. А так как добытчик он , то и дети должны жить с ним.
а дети знают, что они должны? они этого хотят? вы у них спросили?
Кручу хвости• 26 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Мало ли , что он сказал. Если новая дама и ещё молодая девушка, то там все деньги будут уходить на неё. А если она ещё своих детей родит, то автору с детьми вообще копейки достанутся.
Не переживайте за автора)
История выдуманная