Ширли-Мырли• Изменено 25 июля в 21:09

Хочу поїхати до коханки мого чоловіка. Які слова підібрати для розмови?

Всім привіт. Живемо з чоловіком вже 17 років. 5 дітей. Ще з молодості (одружились в 18) він їздив на заробітки, осів в Києві.
Будували з ним будинок з 0. Він з бідної сім’ї, я. Не було допомоги.
Заробляв дуже добре, нам гроші відправляв.
За все життя я ні дня не працювала. У мене навіть освіти немає.
Забирати до Києва відмовився - ʼя для вас будинок будував, а ви все кинете і поїдете сюди?ʼ
Там побували його брати, друзі, а мене все не брав.
І тут тиждень тому повідомив, що кидає мене - зустрів любов (йому тільки 35) , нам з дітьми допомагати буде як раніше, і ми з ним як брат і сестра давно.
Ви навіть не зможете уявити мій відчай, якщо не були на моєму місці.
Хочу поїхати до неї і поговорити. Він з нею працює разом. Молода дівчина, як мені казали.
Знаючи характер мого чоловіка, добивався її він.
Які слова мені підібрати? Що сказати?
Хто буде казати, що це не перша зрада - я знаю. Але він дітей страшенно любить, на мене грошей ніколи не жалів.
Пугачиха• 25 июля в 21:18
Ответ дляШирли-Мырли
Я живу в селі. Тут немає роботи. Я ніколи не працювала
та ви ж вже збирались їхати) того разу не доїхали?))
БезПаспортаНеПродаю• 25 июля в 21:18
Ответ дляШирли-Мырли
У мене 5 дітей
Рожай 6. Или кота иди покорми, чтобы так жирно не троллить.
Анти-анонім• 25 июля в 21:19
Ответ дляБілка в колесі
Странно, куча сообщений, и до сих пор никто не написал, что автор троляка, хотя это видно прям издалека.
Троль.В мене дівчина на вулиці,28 р,4-ро дітей,старший йде в 1 кл.Чоловік вже збрився з свідоцтвами про народження і слід простив.Тягне лямку сама.Тяжко,то нічого не сказати,я з двома була сама,а то вдвічі.Ну але що зробиш,кожен знає на що йде.
Брюлик в стразах• 25 июля в 21:19
Ответ дляШирли-Мырли
То може ви з моїм чоловіком знайомі? Скільки вашому майстру років? Як звати? Місто?
Ігор. На вигляд в районі 40+ я його про вік не питала. Маленький зріст, рудоволосий.
Допоможіть знайти• 25 июля в 21:19
Ответ дляШирли-Мырли
Я не хочу з ним розлучатись. Кому я буду треба з 5 дітьми?
А до чого тут вона? Це ж не вона одружилася з вами,а потім вирішила кинути?
Кручу хвости• 25 июля в 21:19
Автор, так для вас нічого і не зміниться.
Він же сказав, що гроші буде давати. А ви і не жили разом, сім´ї і стосунків у вас немає
Для вас ніяких змін
Как нефиг делать• 25 июля в 21:20
Я понимаю ваш страх остаться одной, да еще и с 5 детьми, но он явно все решил.
Идите учиться, чтоб зарабатывать деньги, лучше потратьте эту энергию на себя и свой рост.
Брюлик в стразах• 25 июля в 21:20
Ответ дляКручу хвости
Для вас ніяких змін
Не смішіть. Сьогодні говорить одне, завтра інше.
Хвильоватиша• 25 июля в 21:20
Ответ дляБілка в колесі
Лишить его отцовских прав и вуаля, вы завидная невеста. За вами очередь выстроится.
можно будет снять новый сезон холостячки
Пугачиха• 25 июля в 21:20
Ответ дляХвильоватиша
предлагаю такой вариант:здравствуйте милая девушка, поздравляю, для вас действует акция переспи с женатиком получи пять детей в подарок. Скажите когда вам удобно будет забрать свой приз?
я розумію, що ви тролите, але в кожній подібній темі будуть коментарі ’привези дітей і залиш’. У вас діти, це як зламані меблі? типу не треба, то можно викинути? Дітям за що таке щастячко? бути покаранням для коханки? Ви їх геть не любите?
как тебе такое илон маск• 25 июля в 21:20
Ответ дляСегодня я не я
Молча привезите ей 5х детей. Слов не нужно
Особенно старших.Им уже по 12 - 14 - 16 лет .А вона молода дівчина
автор Ширли-Мырли • 25 июля в 21:20
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, це не він
Червона ікорка• 25 июля в 21:20
Ответ дляШирли-Мырли
Так а что любовница-коллега, тоже маляр?
автор Ширли-Мырли • 25 июля в 21:21
Ответ дляЧервона ікорка
Ні. Він же фоп має. От і найшов бухгалтершу
НуКаНаКа• 25 июля в 21:21
Ответ дляМрії у вирії
А нафига?
Підтримую))
Хвильоватиша• 25 июля в 21:21
Ответ дляПугачиха
у меня нет детей
но я не понимаю риторики, что женщина должна повесить детей на себя, пока мужик свободный жених
мужик - такой же отец, который зарабатывает и в отличие от автора, может этих детей содержать
автор Ширли-Мырли • 25 июля в 21:22
Ответ дляХвильоватиша
у меня нет детей
Одразу видно, що у вас немає дітей
Мати ніколи такої дурні не скаже
Как нефиг делать• 25 июля в 21:23
Ответ дляШирли-Мырли
Одразу видно, що у вас немає дітей
Мати ніколи такої дурні не скаже
Сколько детям лет?
Катастрофа• 25 июля в 21:23
Ответ дляШирли-Мырли
А хто вам треба ? Якщо ви все життя жили без чоловіка…
Знайдете собі чоловіка для душі, а колишній нехай висилає гроші, як і раніше !
Хвильоватиша• 25 июля в 21:23
Ответ дляШирли-Мырли
Одразу видно, що у вас немає дітей
Мати ніколи такої дурні не скаже
не скажет женщина, которой втирали, что дети - это исключительно ее ответственность
я живу в стране, где дети часто живут то с отцом, то с матерью, и никто не умер. совместная опека
а так конечно мужикам удобно, что они выезжают на чувстве вины женщин
Брюлик в стразах• 25 июля в 21:24
Я у таких історіях завжди думаю, хвала Господу Богу, що інстинкти в мене не взяли гору над розумом. Реально страшно таке уявити.
автор Ширли-Мырли • 25 июля в 21:24
Ответ дляКак нефиг делать
Сколько детям лет?
Відморожена• 25 июля в 21:24
Ответ дляШирли-Мырли
Брат и сестра с 5 детьми.Ну-ну.
Пугачиха• 25 июля в 21:24
Ответ дляХвильоватиша
у меня нет детей
ну вот потому вы и сочиняете бред)
женщина не должна. Она не может и не хочет так поступать Со своими детьми. Не потому что она должна, а потому что ей не все равно на чувства ее детей.
Ок, детей у вас нет. Но когда-то вы были ребенком. Вы бы хотели, чтобы вас вышвырнули куда-то, чтобы кому-то отомстить? Отвезти к чужой тетке, которая вас возможно возненавидит?
a.ostroverh• 25 июля в 21:24
Ответ дляБрюлик в стразах
Зачем Вы автору подсказываете
Как нефиг делать• 25 июля в 21:25
Ответ дляШирли-Мырли
2? Да, точно брат с сестрой))
Хвильоватиша• 25 июля в 21:25
Ответ дляПугачиха
ну вот потому вы и сочиняете бред)
у меня и мама, и папа адекватные
я бы переживала развод
но с любым из родителей могла бы жить
Білка в колесі• 25 июля в 21:25
Ответ дляХвильоватиша
Не успеют. Съёмочная группа, тоже люди и брони почти ни у кого нет. Её там сразу в загс потащат, причём по пути отбивая друг у друга.
Червона ікорка• 25 июля в 21:25
Ответ дляШирли-Мырли
Капец, вот и правильно, я ФОП, семейный в руках держу.
Катастрофа• 25 июля в 21:25
Ответ дляАнти-анонім
Подати на розлучення на позбавлення батьківських прав, отримувати допомогу, як одинока мати.
Є інтернет, є центри допомоги жінкам і дітям, юридична в тому числі !
Нащо тягнути самій ?