Зяблик протестант• 25 июля в 23:09

Я справді меркантильна?

Зустрічаємось з хлопцем, все в стосунках ніби добре, поки не стають питання, що я не завжди вільна в суботу, бо дороблюю часто якусь роботу, це не щотижня, але десь через тиждень, він за це дуже ображається, бо у нього завжди вихідні вільні. Але у мене це питання грошей і я так можу заробити більше, поки хочу і можу. Зі сторони це справді виглядає, що мене лише гроші цікавлять?
Автопортрет нурофена• 26 июля в 10:43
Ответ дляЗяблик протестант
Це вам так здається, на свіжу голову мені легше і простіше все зробити, ніж сидіти втомленою до ночі і потім всі вихідні думати, чи я все ок зробила.
Не знаю що вам тут намагаються довести. Щодо роботи, ви все робите як вам потрібно. Ви не повинні ´танцювати під когось´.
Клінінг я би мабуть змістила. Якби хотіла більше часу провести з ним
Я не в теме• 26 июля в 10:51
Фууууу бееее який він гидкий. Знецінення вас, маніпуляції. Піструна він хотів бігом присунуть, а тут ви зі своїм проектом. Автор, нахіба вам це? Нашо ви взагалі перед ним про гроші відчитуєтесь?
Борець за гаманець• 26 июля в 10:54
Ответ дляНе вмію заміряти
А вы просто человек другого поколения
Я думала троллите или мужик
Конечно Вас воспитывали, что мужик центр вселенной
Меня так точно не воспитывали и как раз наоборот, я писала, что внимание надо было мне и я не готова была мириться с таким (как у автора) отношением к себе.

Ну и про поколения, я кроме внучки ещё и ребенка садиковского возраста имею, так что не такая я ещё и древняя 😃
Борець за гаманець• 26 июля в 10:55
Ответ дляХлопаю ресницами
Коли я вас читала то промайнула думка що наче бабуля пише бо серед старших жінок часто ще можна почути про святі штани
О, каждый читает свое)

Я про отношения, а вы про ’штаны’. Вам самой то сколько, если не секрет?
Леди_на_драндулете• 26 июля в 11:04
Ответ дляБорець за гаманець
Эмоции, это за деньги не купить)
эмоции это конечно хорошо, но на сытый желудок. Когда не за что купить самое необходимое эмоции приобретают негативный окрас
Борець за гаманець• 26 июля в 11:07
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так никто не предлагает бросать работу, но и пахать по выходным такая себе идея. Тут дело в том, что деньги можно и потом заработать, а эмоции такие в 40 лет уже не испытаешь.
Меряю от 0• 26 июля в 11:21
Я бы не был против но при условии шо ты купишь мне дорогоц подарок за подработку
Леди_на_драндулете• 26 июля в 11:25
Ответ дляБорець за гаманець
я в свое время выбрала опыт и карьеру и ни капельки об этом не пожалела. Встретила нормального мужчину на своем пути, а не нытика-манипулятора. Терпеть не могу, когда манипулируют
Борець за гаманець• 26 июля в 11:34
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А кто вам мешал нарабатывать опыт и строить карьеру в нормальном режиме?

Ну не нравится он автору, пусть так ему и скажет, в чем проблема? Зачем эти игры?
Молчавочка• 26 июля в 11:43
Що за робота у вас
Леплю из пластилина• 26 июля в 11:51
Ответ дляЗяблик протестант
Та ні, я 6 вихідних маю і всі вечори вільні)
То нехай підлаштовується до графіку
думайте про майбутнє
І йому б не заважало
Щебетуха• 26 июля в 11:59
Це майбутній зрадник, не втрачайте з ним час, така обіжулька буде на всілякі дрібниці ображатися та ще мститися
Леди_на_драндулете• 26 июля в 12:12
Ответ дляБорець за гаманець

парень мой тогдашний. Тоже ставил вопрос ребром ’или я или работа’, манипулировал. При чем тут игры? Взаимоотношения это поиск компромиссов и если один только давит и не прогибается, то стоит задуматься
Борець за гаманець• 26 июля в 12:14
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ок, так чего автор не задумывается и не расстается с ним?
Не вмію заміряти• 26 июля в 12:25
Ответ дляБорець за гаманець

Не всегда реального успеха можно достичь без выхода из зоны комфорта
Карьера -это не ходить просто на работу, это совершенствоваться и продвигаться, такое занимает массу времени
Не вмію заміряти• 26 июля в 12:26
Ответ дляБорець за гаманець

Ну как, если вы буквально писали, что работу можно найти и линую, а вот мужика и все ваши сообщения к стиле мужик мужик, без мужика жизнь не жизнь
Як ухурделю• 26 июля в 12:27
Я бы его послала
Як ухурделю• 26 июля в 12:28
Ответ дляЗяблик протестант
Я не прошу, бо заробляю достатньо, але не вважаю себе меркантильною
Таких и пользуют
Як ухурделю• 26 июля в 12:29
Ответ дляТам все розмивчато
Ви не меркантильна
А зря
Як ухурделю• 26 июля в 12:29
Ответ дляМама фіфті цента
манипулятор обыкновенный, а вы ему жопу лижете
А шо одной остаться? Для наших баб это ад
Як ухурделю• 26 июля в 12:29
Ответ дляНезнакомлюся
Ему бы хотелось, то закрыл бы, что за фигня, если б мужчина так сказал, никто бы из женщин и возмущаться бы не вздумал, а тут непонятно , как маленький
Мужикам же все можно
Аноним_1857• 26 июля в 12:31
Ответ дляЗяблик протестант
ви не меркантильна, ви виконуєте взяті на себе зобов´язання. Але краще не знати йому скільки заробляєте
Швабристка• 26 июля в 12:38
Ответ дляЗяблик протестант
Мені подруга одна сказала, що таке враження, що він не хоче, щоб я більше нього заробляла, але я щось не думаю, що так може бути.
Ви мені вибачте, але ви таки трохи дивна, я чоловікові не розповідаю про пректи, на які більше заплатять/дадуть премію і так далі. Бо, так, я успішна, але чоловіки ой як люблять на голову сідати, А тут хлопець, він вам ніхто -а ви йому про 20 тис.
Він у вас ще допомоги для мами не просив??? Ну почекайте трохи....
палка-копалка• 26 июля в 12:50
Ответ дляЗяблик протестант
У вашій переписці не тільки він дивний, але і ви. Чому ви розказуєте, скільки за що отримуєте. Що це взагалі за фінансовий звіт??
А оце його про гроші понад усе... І його питання про проект за 20 тис, уточнення... Я бачу він дуже цікавиться скільки ви заробляєте. Це не здорова якась цікавість.
Наталка -русалка• 26 июля в 13:03
Ну він же час не буде ці 20 тисяч давати/дарувати просто так тому все правильно ,ви маєте заробляти для себе
Борець за гаманець• 26 июля в 13:04
Ответ дляНе вмію заміряти
Хорошо)
Колгоспниця• 26 июля в 13:05
Ответ дляНе вмію заміряти
Это копейки, отказываться от хороших заработков ради мужика -это дно
Особенно смешно, что речь о занятости до максимум 14:00 субботы. В это время она может вообще просто спать. Или она должна просыпаться в 7 в субботу только потому что корзиночку нужно развлекать, и ’поднимать настроение’? Фу.
Губи до вух• 26 июля в 13:05
При чому тут меркантильність?
Ви що, з нього ті гроші тягнете?
Авторе, Ви молодець, що вмієте заробляти❤️
Борець за гаманець• 26 июля в 13:06
Ответ дляНе вмію заміряти
Так не жизнь, как и без женщины. А с мужчинами сейчас действительно беда в Украине по понятным причинам.

Опять таки, я изначально предлагала автору не морочить ему голову, но вы узрели именно через свое восприятие. Задумайтесь, почему эта тема для вас такая ’нежная’?)
Губи до вух• 26 июля в 13:07
Ответ дляЗяблик протестант
Подруга права
Чоловіки люблять керувати жінками, ставити їх в залежне положення.
Він розуміє, що втрачає контроль над Вами. Не дозволяйте зробити це.