Где тут 0?• 25 июля в 23:25
Де купити магній цитрат дитині у формі капсул?
Всюди або таблетки, або розчинний....
Где тут 0?
• 25 июля в 23:46
Ответ дляnutty
фото
Дякую. Я просто на айхербі ніколи не замовляла. Можна бути впевненою, що прийде не підробка і умови зберігання/транспортування були правильні?
Соня Петрова• 26 июля в 00:06
Ответ дляГде тут 0?
Я там брала толку ноль,1200 грн викинула на вітер,більше там брати нічого не буду а ви самі вирішуйте брати чи ні
Дуболом• 26 июля в 08:57
Ответ дляnutty
Та нет, конечно. Умови зберігання даже в аптеках не общаюсь, куда уж айхербу
Та дійсно, куди там айхербу до аптек