Ms. Откровенность• Изменено 26 июля в 11:40

Пилосос Dyson v15 , v12 - що краще вибрати?

Який у вас? Дійсно волосся не наматує на барабан?
вре_Динка• 26 июля в 11:44
V12 це той що без курка, а з кнопкою? Його на велику територію не вистачає. Приходиться ставити на зарядку між кімнатами
автор Ms. Откровенность • 26 июля в 12:10
Ответ длявре_Динка
Так з кнопкою
У вас який?
Кажуть що 15 не зручно бо курок треба тримати постійно пальцем
вре_Динка• 26 июля в 12:17
Ответ дляMs. Откровенность
Так з кнопкою
У вас який?
От я взяла той що з кнопкою, щоб курок не тримати
Але його не вистачає на довго, треба носити заряджати, буду ще щось купувати, бо бігати між поверхами заряджати не зручно
автор Ms. Откровенность • 26 июля в 12:35
Ответ длявре_Динка
А можна купити окремо акумулятор
І міняти їх
Крижана бурулька• 26 июля в 12:38
За эти деньги купите ровента у мамы дом 100 кВ еще и останься заряд, или купите ему доп батарею
Крижана бурулька• 26 июля в 12:38
Волосы только на щетку ровента мотает , щетка открывается сняла волосы и все ок
вре_Динка• 26 июля в 12:56
Ответ дляMs. Откровенность
А можна купити окремо акумулятор
І міняти їх
Всенсі? Хіба він там зʼємний? Там знімається фільтр
Гуглю, бачу що наче можна акумулятор інший мати, але не розумію як він змінюється
Ото ви мені америку відкрили
вре_Динка• 26 июля в 13:04
Але всеодно там маленька колба і швидко заповнюється) вдруге я б не брала в12
У мене будинок приватний і два коти
Але і на квартиру 90квадратів його було малувато. Із плюсів- потужний, займає мало місця, не треба тримати курок.
автор Ms. Откровенность • 26 июля в 14:42
Ответ длявре_Динка
У мене будинок приватний і два коти
В мене також 2 поверхи і я ось думаю як мені бути, 15-у версію дуже дорого купувати, мені б до 25000 якийсь варіант..
вре_Динка• 26 июля в 14:53
Ответ дляMs. Откровенность
Візьміть не дайсон.
Наче тут дріми якісь нахвалювали нещодавно окрщики якісь
Я буду брати щось простіше другим, навряд чи прибиральниця буде гратися з заміною батареї
автор Ms. Откровенность • 26 июля в 14:56
Ответ длявре_Динка
Візьміть не дайсон.
Так
Може ровенту взяти?
Ответ длявре_Динка
Візьміть не дайсон.
А може взяти таке щоб і мило?
вре_Динка• 26 июля в 14:59
Ответ дляMs. Откровенность
А може взяти таке щоб і мило?
От шось те що миє і рекомендували тут дівчата в районі 20к