Mavka-ua• Изменено 26 июля в 12:35

Вівчарка агресивна напала на члена сімї

Привіт спільното,

Хотіла б отримати відгуки від володарів вівчарок. Маємо вівчарку в селі у батьків, дуже гарну, породисту, брали у заводчиків. Буваємо в селі раз на місяць, постійно з нею гуляємо, дуже нас любить і чекає. Сьогодні ми були з бабусею яку він не знає, вона з палицей, він гуляв біля неї наче познайомився, лизнув навіть, і ми йшли разом з бабусею в хату і він як сам не свій на нас напав, я почала його за шкуру зверху відтягувати від бабці, і він переключився на мене. Я так налякалась, що не має слів. Мій улюбленець, став сам не свій і не схожий на себе. Щепленя всі є, від сказу робили на весні. Дуже його любимо, але звісно в селі він живе у вольері і ніхто не займався з ним з кінологом. Я ніколи його не боялась, грались з ним як хотіли, тепер маю страх. Взагалі, собак абсолютно не боюсь.

Собаці 4 роки, кобель
Все буде Україна• 26 июля в 12:34
З собакою треба займатись, ось вам і відповідь. Зараз хазяїн вже він, а не ви.
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:34
собаці 4 роки, кобель
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:35
Авторе, що ви хочете від собаки яку не навчили послуху?
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:35
Вівчарки це собаки зі службовим інстинктом, а ви її в вольєр і без кінолога
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:36
це вже 4 вівчарка у батьків в селі, і нічого подібного не було
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:36
Ответ дляВсе буде Україна
Вона і не була хазяйкою. Собаки так не сприймають тих, хто часом приїздить. Просто гість
дожену і ощасливлю• 26 июля в 12:36
У вольєрі!?
Купити собаку, ще і породисту, і посадити в клітку?
Не дивуюсь поведінці. Виводьте з клітки, наймайте кінолога. Або віддайте через волонтерів тим, хто має досвід. А вам навіть рибок неможна заводити
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:36
Ответ дляMavka-ua
Це не показник
Украиночка• 26 июля в 12:36
Посадить на цепь ,пусть хату охраняет
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:37
В нього спрацював інстинкт, бо іншому його не навчили
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:37
Ответ длядожену і ощасливлю
У вольєрі!?
у вольері він дуже мало, всю ніч і півдня охороняє двір, гуляє, двір дуже великий, два участки
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:38
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Тобто з собакою все добре, просто не навчений. Це легше для мене.
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:38
Ответ дляMavka-ua
Нащо ваші батьки це роблять? Нащо створюють умови,у яких собака буде неконтрольованою і небезпечною?
Жена миллионера• 26 июля в 12:39
Это безответственно. Зачем брать опасные породы если вы не готовы ими заниматься? Собакой нужно заниматься, нужно дрессировать, если вы не готовы этим заниматься зачем ее заводить? Такое поведение результат вашей безответственности
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:39
Ответ дляMavka-ua
Це не легше. Виховати дорослу собаку дуже складно. А собаку,яка вже відчула свою силу- ще складніше
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:40
Ответ дляMavka-ua
А виправити ситуацію готові?
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:40
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А виправити ситуацію готові?
як я виправлю, якщо я там раз на місяць
Встидаюся запитать• 26 июля в 12:42
Ответ дляMavka-ua
Ну вот, палка и выстрелила. Собаками, ещё и служебной породы, нужно заниматься. В сложившейся ситуации не собака виновата, а вы, безответственные владельцы собаки.
Одна_на_всей_планете• 26 июля в 12:43
Ответ дляMavka-ua
як я виправлю, якщо я там раз на місяць
А ви що кінолог?
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:43
Ответ дляMavka-ua
як я виправлю, якщо я там раз на місяць
Тоді починайте пошуки людини,яка зможе забрати вашу собаку і займатися її вихованням. Інакше проблеми будуть і будуть вони важчими ,ніж зараз
Як_наготую...• 26 июля в 12:43
У кумы кавказская овчарка была, девочка, дрессировку проходила, послушная.
Один раз она присела к ней, когда расчесывала, собака укусила за лицо, зашивали.
После этого занимался собакой её отец, большую часть времени сидела в вольере, её побаивались, через год умерла от онкологии. Возможно, это и была причина изменений психики.
Я люблю больших собак, но понимаю, что любую собаку может перемкнуть, большие потенциально опасны.
Печальки.нет• 26 июля в 12:44
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Для чого ви кажете те, про що не знаєте самі. Аби ляпать і будь що заклеймить автора
Елена 1919• 26 июля в 12:44
Ответ дляMavka-ua
Так и провокаций не было с незнакомыми
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:45
Ответ дляПечальки.нет
Боже дякую, що підтримали. Чи ви мали справу з вівчарками? Бо віддавати ми нікому не будемо, ми його дуже любимо.
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:46
Ответ дляПечальки.нет
У автора службова порода,яка не знає послуху. І ця собака відчула свою силу,все вона тепер буде це робити регулярно. І так,автор не планує займатися з кінологом. І собака буде нападати на оточуючих, бо це їх інстинкт,і в нема вожака у домі батьків,якому собака підкоряється.
автор Mavka-ua • 26 июля в 12:46
Ответ дляЯк_наготую...
так і ми прочитали, що хвороби можуть викликати агресивні настрої
Ms. Откровенность• 26 июля в 12:46
Ответ дляПечальки.нет
А что вы предлагаете? Оставить все как есть, пока собака не загрызет кого нибудь?
Дякую_аж_підскакую• 26 июля в 12:47
Ответ дляMavka-ua
Ви його не любите, просто взяли погратись. Бо ті хто люблять своїх собак, роблять все для їх безпеки. А кінолог- це найголовніше
Встидаюся запитать• 26 июля в 12:47
Ответ дляMavka-ua
Из всех комментариев Вы выбрали самый удобный для Вас. В общем, собакой и дальше никто не будет заниматься...
Ilona27@• 26 июля в 12:47
Знаю много случаев когда собака кидалась,кусала хозяина.,когда у нее что то болит.мы ж не можем понять болит у собаки что то или нет.к примеру,лежит собака,спокойная,адекватна,хозяйка присаживаться к нему и гладит по животу,где у собаки болит,собака укусила.или например,случайно шла,оступилась ,и наступила на собаку ,ну там на лапу,которая больная.собака тоже укусит.дальше еще есть пищевая агрессия.
Ну а вообще,собаки в вольерах это не социализированые животные в 99%.по этому вот такие выпады не исключение.