Електрохарчування• 02 августа в 09:13

Бабусі і онуки

Донечка виконувала завдання і не захотіла розмовляти з моєю мамою.
Донечці 7,перший клас жила у моїх батьків. Зараз літом вже проживає з нами і в школу піде у нас у місті
Мама моя дуже зла ,що я донечку забрала. Дзвонить постійно а ще є час передумати. Приїхали в гості ,вона запитала донечку де вона хоче жити,коли та сказала з мамою,дьоргнула її за волосся. Це маніпуляції? Ми знімаємо житло ,в в батьків своє і цим вона пояснює причину чому дочка повинна жити з ними
Вишня на торті• 02 августа в 09:15
Яка Ваша особиста думка з цього приводу? Чи Ви тільки маму слухаєте?
Успокойся_Успокойся• 02 августа в 09:15
Як це дитина повинна жити не з батьками?
Тільки в гості. Живуть діти з батьками
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:16
Ответ дляВишня на торті
Моя думка така мої діти моя відповідальність
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Тільки в гості. Живуть діти з батьками
Перший клас була в батьків мама впевнила,обстріли і я вагітна була і майже лежала всю вагітність. А тут забирати стала і мама незадоволена
Я така бойова• 02 августа в 09:18
Ответ дляЕлектрохарчування
Якби ви думали так завжди - то і проблеми не було б. Ви самі наробили собі проблем, про які на раз почуєте з вуст мами і доньки
Библиотекарь• 02 августа в 09:18
Тато у донечки не рідній,той з ким друга дитина?
Забризкана водою• 02 августа в 09:19
Ну естественно, что она недовольна, забрали игрушку
Почемучка• 02 августа в 09:20
Ваші діти,це ваш обовʼязок,в не рік жила в батьків.З якого?
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:20
Ответ дляЕлектрохарчування
не ведитесь, она выдавливает вас с вашего места МАМЫ.
она сама хочет быть ей мамой, а вы же себе еще одного ребенка родили.
я такое видела много много раз.
Если муж нормальный, не обижает ребенка, то только с вами, в семье с молодыми.
Кстати как ваш маленкьий?
А поговорить?• 02 августа в 09:20
Ответ дляЕлектрохарчування
А где же вот это вот все было про вашу дочь и вашу ответственность? Обстрелы продолжатся, будете двоих отдавать?
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:21
Ответ дляЯ така бойова
Та ні ,знаєте завдяки тому я змогла заробити кошти за які ми зараз живемо
Поки донечка була в батьків,в я вагітна в місяць дохід був 65000
Ответ дляБиблиотекарь
Так
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:21
Ответ дляЕлектрохарчування
ну вы крутая! уважамба. сделайте маме дорогой подарок, и на этом все, ребенок должен быть при родителях.
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я такое видела много много раз.
Кстати как ваш маленкьий?
Меншій сім місяців. З нею займається чоловік. Я обмежена фізично. На носі операція
Тільки вкасьп проблема мама зразу повертай Катю назад
Да вона хоче щоб було по її
А поговорить?• 02 августа в 09:22
Ответ дляЕлектрохарчування
И все, доход закончился, дочь этому мешает?
Ответ дляА поговорить?
Ні. Двоє зі мною
А поговорить?• 02 августа в 09:23
Ответ дляЕлектрохарчування
Ні. Двоє зі мною
Обстрелы не мешают?
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:23
Ответ дляЕлектрохарчування
Да вона хоче щоб було по її
ну а младшая как по здоровью?
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:24
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я постійно привозила солодощі. І на операцію мамі допомогла. А моя мама при грошах,я постійно донечці лишала великі суми як приїжджала ,п мама моя каже що тих грошей немає. Хоча я бачила їх у ами у шафі там 150000
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:25
Ответ дляА поговорить?
Не заважає. Але сама каже ,що вона має ще пару років з нею жити
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:25
Ответ дляЕлектрохарчування
если не секрет, в какой сфере вы смогли так много заработать?
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну а младшая как по здоровью?
Тонус внутрішньочерепний через специфіку пологів
Возимо в басейн ,робить чоловік масаж
So_so• 02 августа в 09:26
Пишите правду и Вам дадут хорошие советы
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:26
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Репетитор англійської мови
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:26
Ответ дляЕлектрохарчування
Возимо в басейн ,робить чоловік масаж
ох ты ж блин, ну да, надо заниматься, это правильно
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Виїзні уроки багато дали. Саме діти де мама з меншою дитиною не може привозити до мене старшого. Я пахала по 8 занятті день відкладала гроші а тепер мама їх ховає
ЧупакабраЗеБест• 02 августа в 09:26
Ответ дляЕлектрохарчування
Репетитор англійської мови
ну охренеть!
в положительном смысле.
Ответ дляSo_so
А я правду пишу
чаревна• 02 августа в 09:27
Ответ дляЕлектрохарчування
А чего вы на целый учебный год её к матери отправили? С такими думками
автор Електрохарчування • 02 августа в 09:27
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чоловік молодець. Місяць назад покинув роботу він з дитиною сидитьяа я заробляю